Starší příspěvky

(kromě 2 příspěvků v novinkách)

DHC Plzeň 25 : 20 Jindřichův Hradec (20.9.2020)

Vydáno dne 21. 9. 2020 (123 přečtení) (Celý článek)

Na třetí výhru dosáhly starší dorostenky v 1. lize. Na domácím hřišti přivítaly v neděli Jindřichův Hradec, celek, který naopak na první body čekal a čekat bude i po utkání s DHC. Naše hráčky vyhrály o 5 gólů a na svoji vítěznou šňůru se pokusí navázat o víkendu v náročném utkání s Baníkem Most. Úvod zápasu s Jindřichovým Hradcem si nemohly hráčky ani trenéři přát lepší. Po deseti minutách si hostující lavička brala za stavu 5:1 time-out. Ten ale hráčkám z Jindřichova Hradce nepomohl a po sérii gólů z ruky Valentýny Toušové a Barbory Buřičové vedlo DHC před závěrečnou desetiminutovkou první půle 12:2! O to větší je škoda, že do kabin se šlo za stavu 14:8 a "jen" šesti góly k dobru. Druhý poločas měl podobný průběh, hosté využily pouze 3 ze svých 6 sedmimetrových hodů a o gólový příděl se na druhé straně staraly Valentýna Toušová a Sára Kantnerová. Soupeř v závěrečných minutách pouze snižoval až na konečný výsledek.

Ostrava - Zábřeh 22 : 23 DHC Plzeň (12.9.2020)

Vydáno dne 14. 9. 2020 (145 přečtení) (Celý článek)

Druhé vítězné představení mají za sebou starší dorostenky v 1. lize. Narozdíl od domácího střetntí proti Kobylisím ale neměl zápas tak hladký průběh. Naopak, do desáté minuty naše hráčky pokaždé pouze vyrovnaly jednobrankový náskok soupeře. Poté se dostaly domácí hráčky opět do vedení, které dokázaly v průběhu prvního poločasu dokonce navýšit až na rozdíl 3 gólů! Poprvé dostala DHC do vedení Karolína Čásová ve 26. minutě, do kabin se šlo za vyrovnaného stavu 12:12. Ani vstup do druhého poločasu nevyšel nejlépe, do poslední patnáctiminutovky vstupovaly naše dorostenky se ztrátou dvou gólů. Obrat nakonec ale přeci jen vyšel. 2 minuty před koncem vstřelila svůj osmý gól Sára Kantnerová, čímž poslala do dvoubrankového vedení naopak svůj tým. Hráčky Zábřehu dokázaly už jen snížit, na body to ale nestačilo. DHC si tak doslova vybojovalo další 2 body do prvoligové tabulky!

DHC Plzeň 33 : 21 Sokol Kobylisy II (6.9.2020)

Vydáno dne 7. 9. 2020 (186 přečtení) (Celý článek)

Starší dorostenky zahájily soutěžní ročník 2020/21 na domácím hřišti proti Sokolu Kobylisy. Premiéra vyšla našim hráčkám na jedničku a bez větších problémů si došly pro 2 body. Už po šesti minutách svítilo na tabuli skóre 6:0. Při chuti byla především Sára Kantnerová, která svým pátým gólem zvyšovala na začátku třinácté již na 10:2! Osmibrankový rozdíl vydržel až do poločasu, po přestávce nastupovaly hráčky obou týmů na hřiště za stavu 17:9. Ve druhém poločase nedovolily dorostenky DHC svému soupeři žádné zdramatizování zápasu. Svůj náskok naopak ještě zvyšovaly, k Sáře Kantnerové se přidaly se svou výraznou porcí branek také Valentýna Toušová a Nikola Melicharová. Poslední gólovou akcí byla přesná střela hráčky Kobylis Petry Janečkové, která hostuje v týmu našich žen.

Turnaje žen v Otrokovicích se zúčastnily také dorostenky

Vydáno dne 1. 9. 2020 (145 přečtení) (Celý článek)

Předsezónní přípravu neuzavřely turnajem v Otrokovicích pouze naše ženy. Před prvním mistrovským zápasem v domácím prostředí poměřily na Moravě síly s ostatními soupeři také naše starší dorostenky. Stejně jako ženy, také dorostenky neměly svoji předsezónní přípravu přesně takovou, jakou by si představovaly. Během soustředění ve Břvích zasáhl halu silný déšť a místo míče vzaly hráčky i trenéři do ruky hadr, turnaj ve Stupavě, na který měly dorostenky vyrazit, se zcela zrušil. I proto byl turnaj v Otrokovicích vítanou příležitostí.