Starší příspěvky

(kromě 2 příspěvků v novinkách)

1. liga starších dorostenek - DHC Plzeň 26 : 28 Baník Most

Vydáno dne 28. 10. 2019 (146 přečtení) (Celý článek)

Na své mladší kolegyně skvěle navázaly naše starší dorostenky. Proti Baníku Most se ale narozdíl od prvního zápasu dostaly do rychlého vedení hosté, tedy hráčky DHC. Po poločasovém vedení o dva góly pokračovalo utkání dramatickým bojem ve druhé půlce, ze kterého nakonec vzešly vítězně naše hráčky. Po výhře o 2 góly tak zůstávají starší dorostenky jedním ze dvou týmů, které drží stoprocetní bilanci! Tím druhým je pražská Slavia, se kterou se jak mladší, tak i starší dorostenky utkají v neděli na domácím hřišti!

1. liga starších dorostenek - DHC Plzeň 38 : 24 Poruba

Vydáno dne 21. 10. 2019 (157 přečtení) (Celý článek)

V krasojízdě pokračují i po pátém kole naše starší dorostenky! Na domácí půdě vyzvaly tým Poruby a bez větších problémů jej porazily 38 : 24. Stoprocetní bilance v 1. lize tak bude zdobit dorostenky i před velmi důležitým utkáním v Mostě, kam tým vyrazí v neděli.

1. liga starších dorostenek - Jindřichův Hradec 25 : 29 DHC Plzeň

Vydáno dne 14. 10. 2019 (107 přečtení) (Celý článek)

Stoprocentní. Toto přízvisko nadále platí pro naše starší dorostenky. Ty vyrazily, stejně jako dorostenky mladší a ženy, na utkání do Jindřichova Hradce. Domácímu týmu nastřílely v obou poločasech o dva góly více a na konci utkání se tak holky mohly radovat z dalších dvou bodů po čtyřbrankové výhře, 25:29. V tabulce patří po 4. kole starším dorostenkám 2. místo, o skóre je ve vedení pražská Slavia.

1. liga starších dorostenek - DHC Plzeň - HC Plzeň 34 : 23

Vydáno dne 5. 10. 2019 (152 přečtení) (Celý článek)

Parádní vstup do nového ročníku 1. ligy starších dorostenek mají za sebou naše hráčky. Ani napotřetí nenašly přemožitele a v předehrávce 3. kola porazily v plzeňském derby hostující HC 34:23. Skvěle tak využily domácího prostředí, ve kterém odehrály své letos vůbec první utkání. V prvoligové tabulce nadále drží stoprocetní bilanci.

1. liga starších dorostenek - Sokol Písek 19 : 24 DHC Plzeň

Vydáno dne 23. 9. 2019 (139 přečtení) (Celý článek)

I po druhém kole zůstávají naše starší dorostenky stoprocentní! Po minulém triumfu ve Veselí vyrazily v neděli holky do Písku. Domácí celek v prvním kole utrpěl vysokou porážku na hřišti pražské Slavie. Bez bodu zůstane prozatím i nadále, po poločase 8:12 dovedly naše hráčky zápas do vítězného konce v poměru 19:24.

1. liga starších dorostenek - SHK Veselí n. M. 23 : 27 DHC Plzeň

Vydáno dne 17. 9. 2019 (140 přečtení) (Celý článek)

Po úspěšné sobotě v podání žen a mladších dorostenek nastoupily v neděli dorostenky starší na hřišti Veselí nad Moravou. Od začátku utkání šly hráčky našeho týmu za vítězsvím a do poločasau vedly už 9 : 18. Vedení si navíc bezpečně pohlídaly a završily tak vydařený víkend dalším plným počtem bodů.

Dorostenky trénují v rámci soustředění ve Břvích

Vydáno dne 16. 8. 2019 (315 přečtení) (Celý článek)

Do neděle budou na soustředění ve Břvích naše mladší i starší dorostenky. Do rozlehlého sportovního areálu nacházejícího se východně od Prahy dorazily dívky v úterý a pracují zde pod dohledem trenérů především na obranné fázi hry a samozřejmě na posílení fyzičky.

Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Sportovní Plzeň Nadace sportující mládeže