DHC Plzeň - dámský handballový klub

NOVINKY

1. liga žen - Sokol Vršovice 22 : 32 DHC Plzeň

Vydáno dne 15. 9. 2019 (119 přečtení) (Celý článek)

Na úspěšný vstup do poháru navázaly ženy včera i v rámci ligového utkání. První zápas sezóny 2019/20 odehrály naše děvčata na půdě pražských Vršovic a po poměrně vyrovnaném 1. poločase urvaly vítězství na svou stranu, navíc výryzným desetibrankovým rozdílem.

1. liga mladších dorostenek - Sokol Vršovice 29 : 35 DHC Plzeň

Vydáno dne 15. 9. 2019 (70 přečtení) (Celý článek)

Do 1. ligy mladších dorostenek vstoupily včera také naše holky, které stejně jako ženy nastoupily k utkání na palubovce pražských Vršovic. Proti místnímu klubu si vytvořily v poločase pětibrankový náskok, který dokázaly během druhé části utkání ještě navýšit a se záverečným hvizdem tak slavit vítězství 29:35. Z Prahy si tak přiváží do prvoligové tabulky první dva body.

Plzeňská liga mladších žáků (Talent Plzeň 15. 9. 2019)

Vydáno dne 15. 9. 2019 (29 přečtení) (Celý článek)

Premiérový turnaj odehrály v chlapecké soutěži naše mladší žačky (ročník 2007). Do soutěže jsme se přihlásili především z toho důvodu, abychom holkám umožnili poměřit se i s fyzicky vyspělejšími soupeři, a v tomhle ohledu určitě turnaj splnil naše očekávání. Novinkou oproti loňsku je to, že oba poločasy (osobka i hra) se sčítají nyní dohromady a trháky o poločasu se do výsledku nijak nepočítají.

Žirovnický pohár (13.-15.9.2019)

Vydáno dne 14. 9. 2019 (23 přečtení) (Celý článek)

Druhý zářijový víkend zavítaly starší žačky DHC Plzeň již tradičně na Vysočinu na Žirovnický pohár.

Zlatý začátek nové sezóny (Vršovice Handball Cup - mladší žačky 2007)

Vydáno dne 9. 9. 2019 (218 přečtení) (Celý článek)

Prvním turnajem nové sezóny byl pro mladší žačky (ročník 2007) Vršovice Handball Cup, kterého se toto družstvo zúčastnilo vůbec poprvé. Po prázdninové pauze vyplněné soustředěním v Tachově a tréninky v Plzni byla na holkách vidět velká chuť do hry.  Jako vždy na turnaj jelo 14 hráček, které se včetně brankářek po celý turnaj rovnoměrně střídaly, což se v rozhodujících okamžicích ukázalo jako klíčové.

Minikempy odstartovaly (7. 9. 2019 Tachov)

Vydáno dne 8. 9. 2019 (85 přečtení) (Celý článek)

První tréninkový minikemp starších žaček se konal v sobotu 7. 9. 2019 ve sportovní hale a tělocvičně Slavoje Tachov.

2. kolo Českého poháru - Házená Kynžvart 19 : 22 DHC Plzeň

Vydáno dne 7. 9. 2019 (204 přečtení) (Celý článek)

Úspěšně vstoupily do nové sezóny naše ženy, které dnes odehrály utkání Českého poháru. Los jim přiřkl soupeře z Kynžvartu, na jehož palubovce dnes od dvou hodin odpoledne nastoupily. Po vítězství 6:12 v prvním poločase přišel na řadu vyrovnanější poločas druhý, ve kterém naše ženy musely udržet vedení. To se jim nakonec povedlo a domů tak jedeme s vítězstvím 19:22 a postupem do 3. kola!

První ostré utkání čeká ženy v rámci Českého poháru!

Vydáno dne 5. 9. 2019 (136 přečtení) (Celý článek)

Dlouhá, více než měsíc a půl dlouhá fyzická a taktická příprava je již minulostí a na řadu přichází ostré zápasy. První soutěžní utkání odehrají ženy v sobotu na hřišti Lázní Kynžvart, kde se s domácím celkem utkají v rámci 2. kola Českého poháru žen. Zápas začíná ve 14:00.

Mladší dorostenky vezou ze Stupavy bronzové medaile

Vydáno dne 2. 9. 2019 (155 přečtení) (Celý článek)

Na poslední přípravný mezinárodní turnaj zamířily mladší dorostenky na Slovensko do Stupavy. V kategorii U16 startovalo celkem 16 družstev, které byly rozděleny do čtyř skupin. DHC Plzeň bylo ve skupině B, ve které se mělo utkat s týmy AS Trenčín, MŠO Štúrovo a HK Hodonín.