Minižačky na turnaji 4+1 v Rokycanech (11.11. 2018)

Vydáno dne 13. 11. 2018 (44 přečtení) (Celý článek)

Nedělní odpoledne si minižačky užily v Rokycanech.

Tak to konečně klaplo (DHC Plzeň - Veselí nad Moravou 11.11.2018)

Vydáno dne 12. 11. 2018 (248 přečtení) (Celý článek)

V posledním interligovém zápase roku 2018 před reprezentační přestávkou přijel do Plzně loňský medailista - celek Veselí nad Moravou.

Minižačky si v sobotu 10.11.2018 zahrály pohár 6+1 sk.C

Vydáno dne 12. 11. 2018 (69 přečtení) (Celý článek)

V sobotu 10.11. si vybrané hráčky zahrály na turnaji 6+1 skupina C, pořádaným Slávií VS Plzeň v nafukovací hale v Poštovní ulici. Odehrály celkem pět zápasů, systémem 7 a půl minuty osobka, shot-outy a 15 minut hra.

Házenkářský turnaj výběrů starších žaček (10. 11. 2018)

Vydáno dne 11. 11. 2018 (185 přečtení) (Celý článek)

Již čtvrtý ročník turnaje výběrů proběhl v hale 31. ZŠ Plzeň v sobotu 10. listopadu. Tentokrát bohužel s nižší účastí družstev. Proto byly do turnaje kromě klasických utkání zařazeny i další disciplíny - střelba sedmimetrových hodů a střelba na rychlost (měřeno radarem).

1. liga mladších dorostenek (10.11.2018 DHC Plzeň - HC Zlín 19:33)

Vydáno dne 11. 11. 2018 (118 přečtení) (Celý článek)

K dalšímu zapasu vyjely mladší dorostenky do Zlína.

Přípravka na turnaji mini 4+1 v Rokycanech (11. 11. 2018)

Vydáno dne 11. 11. 2018 (53 přečtení) (Celý článek)

V sobotu 11. 11. 2018 se část týmu hráček přípravky zúčastnila turnaje kategorie Mini 4+1 v Rokycanech.

Starší dorostenky bojovaly ve Zlíně (10. 11. 2018)

Vydáno dne 10. 11. 2018 (148 přečtení) (Celý článek)

Starší dorostenky se druhý listopadový víkend vydaly do Zlína a za předevedený výkon se rozhodně nemusí stydět.

Tachovský dortík od 2.11. do 4.11.2018 – mladší žákyně

Vydáno dne 6. 11. 2018 (126 přečtení) (Celý článek)

Opět po roce jsme se zúčastnili Tachovského dortíku, tentokrát v kategorii mladších žákyň. Cílem našeho mladého družstva (pouze 4 hráčky ročníku 2006 a 10 hráček 2007) bylo více než konečné umístění, dát všem hráčkám rovnoměrnou porci minut na hřišti a na různých herních postech (bez ohledu na výsledek).

Starší dorostenky na domácí půdě stále bez porážky (4.11.2018)

Vydáno dne 5. 11. 2018 (196 přečtení) (Celý článek)

V neděli se utkaly starší dorostenky s Olomoucí.

DHC trápilo mistra jen do poločasu (MOL liga DHK Baník Most - DHC Plzeň 3.11.2018)

Vydáno dne 4. 11. 2018 (240 přečtení) (Celý článek)

V dalším kole MOL ligy, hrál nováček z Plzně na půdě mistra v Mostě a začal jako opravdový nováček zbytečně zakřiknutě. Za sedm minut prohrával 4:0 a nevypadalo to s ním dobře. Nikdo by si v té chvíli nevsadil, že DHC povede za dalších třináct minut 9:10. Ale stalo se. Úspěch slavil zvýšený důraz a pohyb v obraně i útoku. Do poločasu sice domácí otočili na 16:13, ale tým DHC se za svůj výkon v této půlhodince rozhodně stydět nemusel. Částečnou pochvalou mu byl i poločasový křik v domácí kabině.

Starší příspěvky jsou uváděny v příslušné sekci webu.

Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Nadace sportující mládeže