DHC Plzeň - dámský handballový klub


Naše úspěchy

Sezóna 2017/2018

Reprezentantky:

ženy: Zachová Dominika

juniorky: Bušaurerová Tereza, Buchnerová Barbora, Eksteinová Tereza, Franzová Denisa

dorostenky: Franková Julie, Kepková Pavlína, Oravcová Věra, Šmrhová Anna

kadetky: Drozdová Lucie, Kantnerová Sára, Lásková Pavlína, Malá Michaela

Kategorie Akce Umístění
Ženy 1. liga žen 1. místo
Starší dorostenky 1. liga dorostenek 3. místo
Starší dorostenky Junior Cup Otrokovice 1. místo
Starší dorostenky Sauerland Cup Menden 3. místo
Starší dorostenky Final 4 - Jindřichův Hradec 2. místo
Starší dorostenky Prague Handball Cup 3. místo
Mladší dorostenky 1. liga dorostenek 5. místo
Mladší dorostenky Žirovnický jednorožec 3. místo
Starší žačky Mistrovství ČR (Žákovská liga) 1. místo
Starší žačky Žirovnický turnaj 2. místo
Starší žačky Velká cena Prahy (Háje) 3. místo
Starší žačky Plzeňská liga 1. místo
Starší žačky Kynžvartský pohár 1. místo
Mladší žačky Mistrovství ČR (Házenkářský desetiboj) 2. místo
Mladší žačky Plzeňská liga 2. místo
Minižačky Memoriál Karla Šulce (6+1) 1. místo
Minižačky Tachovský dortík (6+1) 1. místo
Minižačky Minicup Praha (Háje) 1. místo
Minižačky Prague Handball Cup 1. místo
Minižačky Slávistický mináček 1. místo
Minižačky Kynžvartský pohár 1. místo


Sezóna 2016/2017

reprezentantky:

ženy: Zachová Dominika

juniorky: Buchnerová Barbora, Bušauerová Tereza, Eksteinová Tereza, Franzová Denisa

dorostenky: Franková Julie, Kepková Pavlína, Oravcová Věra, Poslední Tereza, Šmrhová Anna

Kategorie Akce Umístění
Starší dorostenky 1. liga dorostenek 3. místo
Starší dorostenky Jindřichův Hradec 2. místo
Starší dorostenky Sauerland Cup Menden 3. místo
Mladší dorostenky 1. liga dorostenek 6. místo
Mladší dorostenky Jindřichův Hradec 3. místo
Starší žačky Mistrovství ČR (Žákovská liga) 2. místo
Starší žačky Velká cena Prahy (Háje) 2. místo
Starší žačky Plzeňská liga 1. místo
Starší žačky Sportovní liga ZŠ (pod hlavičkou 31. ZŠ) 2. místo
Mladší žačky Mistrovství ČR (Házenkářský desetiboj) 3. místo
Mladší žačky Plzeňská liga 1. místo
Mladší žačky Podzimní cena Jižního města 3. místo
Minižačky Memoriál Karla Šulce (4+1) 1. místo
Minižačky Tachovský dortík (4+1) 2. místo
Minižačky Slávistický mináček 2. místo


Sezóna 2015/2016

reprezentantky:

ženy: Zachová Dominika

juniorky: Zachová Dominika

dorostenky: Buchnerová Barbora, Eksteinová Tereza, Franzová Denisa, Kovářová Nina

výběrové družstvo (r. 2000 a mladší): Franková Julie, Oravcová Věra, Šmrhová Anna

Kategorie Akce Umístění
Dorostenky 1. liga dorostenek - MISTŘI ČR 1. místo
Dorostenky Československý pohár (Michalovce) 4. místo
Dorostenky Börde Cup (Magdeburg) 3. místo
Dorostenky Mrož Cup (Plzeň) 1. místo
Dorostenky Turnaj ve Velké nad Veličkou 1. místo
Dorostenky Prague Handball Cup (62 týmů) 3. místo
Dorostenky Nickelhütte Turnier Aue 1. místo
Starší žačky Mistrovství ČR (Žákovská liga) 5. místo
Starší žačky Börde Cup (Magdeburg) 3. místo
Starší žačky Velká cena Prahy (Háje) 1. místo
Starší žačky Sportovní liga ZŠ (pod hlavičkou 31. ZŠ) 3. místo
Starší žačky Prague Handball Cup (70 týmů) 2. místo
Starší žačky Jugendturnier Waldkraiburg 1. a 2. místo
Mladší žačky Mistrovství ČR (Házenkářský desetiboj) - MISTŘI ČR 1. místo
Mladší žačky Prague Handball Cup (54 týmů) 4. místo
Mladší žačky Jugendturnier Waldkraiburg 1. místo
Minižačky Tachovský dortík 2. místo
Přípravka Slávistický mináček 3. místo

Sezóna 2014/2015

reprezentantky: juniorky: Dominika Zachová, dorostenky: Tereza Eksteinová, Barbora Buchnerová, Nina Kovářová, Petra Eiseltová

Kategorie Akce Umístění
Dorostenky 1. liga dorostenek 5. místo
Dorostenky Schmelz Cup Turnier (Vídeň, Rakousko) 1. místo
Starší žačky Mistrovství ČR (Žákovská liga) 3. místo
Starší žačky Plzeňská liga 1. místo
Starší žačky Velká cena Prahy (Háje Praha) 2. místo
Starší žačky Memoriál Karla Šulce (DHC Plzeň) 1. místo
Starší žačky Nickelhütte Turnier (Aue, Německo) 1. místo
Mladší žačky Mistrovství ČR (Házenkářský desetiboj) - MISTŘI ČR 1. místo
Mladší žačky Schmelz Cup Turnier (Vídeň, Rakousko) 3. místo
Mladší žačky Plzeňská liga 1. místo
Mladší žačky Velká cena Prahy (Háje Praha) 1. místo
Mladší žačky Mikulášský turnaj (Most) 1. místo
Mladší žačky Prague Handball Cup 3. místo
Mladší žačky Memoriál Karla Šulce (DHC Plzeň) 1. místo
Mladší žačky Nickelhütte Turnier (Aue, Německo) 1. místo
Minižačky Plzeňská soutěž 6+1 3. místo
Minižačky Hájecká 6+1 (Háje Praha) 2. místo
Minižačky Minivajgar Cup (Jindřichův Hradec) 3. místo
Minižačky Lednový turnaj minižaček (DHC Plzeň) 2. místo
Minižačky Memoriál Karla Šulce (DHC Plzeň) 3. místo
Minižačky Slávistický mináček (DHC Slavia Praha) 3. místo
Přípravka Memoriál Karla Šulce (přípravka 4 + 1) 7. místo

 

Sezóna 2013/2014

reprezentantky:

ženy: Markéta Doláková, juniorky: Eliška Šibrová, dorostenky: Dominika Zachová

Kategorie

Akce

Umístění

Starší žačky

Mistrovství ČR (Finále Žákovské ligy)

2. místo

Starší žačky

Holiday Cup (Zlín)

3. místo

Starší žačky

Velká cena Prahy (Háje Praha)

1. místo

Starší žačky

Mrož Cup

2. místo

Starší žačky

Plzeňská liga

1. místo

Mladší žačky

Mistrovství ČR (Házenkářský desetiboj)

2. místo

Mladší žačky

Plzeňská liga

1. a 4. místo

Mladší žačky

Memoriál Karla Šulce

místo

Mladší žačky

Prosincový turnaj (Praha Kobylisy)

1. místo

Mladší žačky

Mělnický turnaj (Mělník)

1. místo

Mladší žačky

Březnový turnaj (Astra Praha)

3. místo

Minižačky

Březnový turnaj (Sokol Vršovice)

2. místo

Minižačky

Memoriál Karla Šulce 6 + 1

9. místo

Minižačky

Memoriál Karla Šulce 4 + 1

3. místo

Přípravka

Memoriál Karla Šulce (přípravka 4 + 1)

8. místo

 

Sezóna 2012/2013

reprezentantky:

ženy: Markéta Doláková, juniorky: Eliška Šibrová, dorostenky: Dominika Zachová

Kategorie Akce Umístění
Starší žačky Západočeská liga 2. místo
Starší žačky Prague Handball Cup 4. místo
Starší žačky Nickelhütterturnier (Aue, Německo) 2. místo
Starší žačky O perníkové srdce (Pardubice) 1. místo
Starší žačky Mikulášsý turnaj (Most) 1. místo
Starší žačky Mrož Cup (Plzeň) 3. místo
Starší žačky Jihočeský pohár (Třeboň) 1. místo
Starší žačky European Handball Festival 2. místo
Mladší žačky Mistrovství ČR (Házenkářský desetiboj) 3. místo
Mladší žačky Západočeská liga 1. a 4. místo
Mladší žačky Memoriál Karla Šulce 2. místo
Mladší žačky Házená s Jirkou (Lovosice) 2. místo
Mladší žačky Jarní turnaj (Plzeň) 1. místo
Mladší žačky European Handball Festival 1. místo
Minižačky Plzeňská soutěž 6+1 1. místo
Minižačky Minicup (Praha Háje) 1. místo
Minižačky Memoriál Karla Šulce 6 + 1 1. místo
Minižačky Turnaj ve Vršovicích 1. místo
Minižačky Listopadový turnaj minižákyň 1. místo
Minižačky Vánoční turnaj Strakonice 2. místo
Minižačky Pramínek Cup 1. místo
Minižačky Hájecká 6+1 (Praha Háje) 1. místo
Přípravka Memoriál Karla Šulce (přípravka 4 + 1) 3. místo

Sezóna 2011/12

reprezentantky:

ženy: Markéta Doláková, dorostenky: Eliška Šibrová

Kategorie Akce Umístění
Starší žačky Západočeská liga 2. místo
Mladší žačky Mistrovství ČR (Házenkářský desetiboj) - MISTŘI ČR 1. místo
Mladší žačky Západočeská liga 1. a 5. místo
Mladší žačky Nickelhütterturnier (Aue, Německo) 1. místo
Mladší žačky Memoriál Karla Šulce 1. místo
Mladší žačky Prague Handball Cup 3. místo
Mladší žačky Horňácký pohár (Velká n. V.) - mezinár. 2. místo
Mladší žačky Mrož Cup (Plzeň) 1. místo
Mladší žačky Mikulášský turnaj Most 1. místo
Mladší žačky Mezinárodní turnaj Veselí nad Moravou 1. místo
Mladší žačky Podzimní cena JM Praha 2. místo
Mladší žačky Vangl Želva Cup 1. místo
Mladší žačky Karviná Handball Cup (mezinárodní) 2. místo
Minižačky O pohár PSU 3. místo
Minižačky Slávistický Mináček - přípravky 1. místo
Minižačky Memoriál Karla Šulce 6 + 1 5. místo
Minižačky Memoriál Karla Šulce 4 + 1 1. a 3. místo
Minižačky Turnaj ve Vršovicích 2. místo
Minižačky Listopadový turnaj minižákyň 2. místo
Přípravka Mikulášský turnaj 4+1 (Plzeň) 3. místo

Sezóna 2010/11

reprezentantky:

ženy: Markéta Doláková, dorostenky: Eliška Šibrová

Sezóna 2010/11
Kategorie Akce Umístění
Starší žačky Západočeská liga 2. místo
Starší žačky Jihozápadní pohár (sk. B) 2. místo
Starší žačky Jihočeský pohár (Třeboň) 2. místo
Mladší žačky Mistrovství ČR (Házenkářský desetiboj) 2. místo
Mladší žačky Západočeská liga 2. a 3. místo
Mladší žačky Jihozápadní pohár 2. a 3. místo
Mladší žačky Nickelhütterturnier (Aue, Německo) 2. místo
Mladší žačky Winter Cup (Bratislava, Slovensko) 2. místo
Mladší žačky O pohár Plzeňské teplárenské (Plzeň) 1. místo
Minižačky Aprílový turnaj minižaček (Plzeň) 1. místo
Přípravka Jugendturnier (Waldkraiburg, Německo) 2. místo
Přípravka Turnaj 4+1 (Zruč na d Sázavou) 3. místo

Sezóna 2009/10

reprezentantky:

ženy: Markéta Doláková

Sezóna 2009/10
Kategorie Akce Umístění
Starší žačky Západočeská liga 1. místo
Starší žačky Žákovská liga 9.-10. místo
Starší žačky Jihozápadní pohár 2. místo
Starší žačky Karviná Handball Cup 1. místo
Starší žačky O pohár starosty (DHC Plzeň) 2. místo
Starší žačky Turnaj Praha Kobylisy 2. místo
Starší žačky Bohemia Cup 2. místo
Starší žačky Jugendturnier (Waldkraiburg, Německo) 1. místo
Mladší žačky Západočeská liga 2. místo
Mladší žačky Jihozápadní pohár 4. místo
Mladší žačky Podzimní cena Prahy 3. místo
Mladší žačky Memoriál Karla Šulce 3. místo
Mladší žačky Jugendturnier (Waldkraiburg, Německo) 1. místo
Minižačky Pramínek Cup Pardubice 1. místo
Minižačky Pohár PSU (dlouhodobá soutěž Plzeň) 2. místo
Minižačky Minicup Háje 1. místo
Minižačky Zimní Astra 1. místo
Minižačky Hájecká mini (Praha) 2. místo
Minižačky Bonaparte Cup Plzeň 2. místo
Minižačky Casta Cup Písek 2. místo
Minižačky Zimní Strakonice 2. místo
Minižačky Mega Sam Cup Olomouc 2. místo
Minižačky Toyota Cup České Budějovice 3. místo
Minižačky Mikulášský turnaj Veselí 3. místo
Minižačky Memoriál Karla Šulce 3. místo
Minižačky MDD Slavia Plzeň 3. místo
Přípravka Memoriál Karla Šulce 3. místo
Přípravka Jugendturnier (Waldkraiburg, Německo) 2. místo

Sezóna 2008/9

Sezóna 2008/9
Kategorie Akce Umístění
Starší žačky Západočeská liga 2. místo
Starší žačky Karviná Handball Cup (Karviná) 2. místo
Starší žačky Bohemia Cup (Plzeň) 2. místo
Starší žačky O velikonoční vejce (Plzeň) 3. místo
Starší žačky Suchovrbenský pohár (Č. Budějovice) 3. místo
Mladší žačky Západočeská liga 2. místo
Mladší žačky Novinářský kalamář (Ostrava) 2. místo
Mladší žačky Jugendturnier (Waldkraiburg, Německo) 3. místo
Mladší žačky O šišku salámu (Plzeň) 3. místo
Mladší žačky Suchovrbenský pohár (Č. Budějovice) 3. místo
Minižačky 6+1 Zimní turnaj (Plzeň) 2. místo
Minižačky 6+1 Turnaj (Astra Praha) 3. místo
Minižačky 6+1 Turnaj (Písek) 3. místo
Minižačky 4+1 Turnaj (Ústí nad Labem) 1. místo
Minižačky 4+1 Turnaj (Zruč nad Sázavou) 1. místo
Minižačky 4+1 Mikulášský turnaj (Most) 1. místo
Minižačky 4+1 Turnaj Šedého vlka (Praha) 3. místo

Sezóna 2007/8

Kategorie Akce Umístění
Starší žačky Západočeská liga 2. místo
Starší žačky Karviná Handball Cup (Karviná) 2. místo
Mladší žačky Západočeská liga 1. místo
Mladší žačky Mikulášský turnaj (Most) 1. místo
Mladší žačky Suchovrbenský pohár (Č. Budějovice) 1. místo
Mladší žačky O šišku salámu (Plzeň) 1. místo
Mladší žačky Novinářský kalamář (Ostrava) 2. místo
Mladší žačky Jugendturnier (Waldkraiburg, Německo) 1. místo

Sezóna 2006/7

Kategorie Akce Umístění
Starší žačky Západočeská liga 2. místo
Mladší žačky Západočeská liga 3. místo
Mladší žačky Turnaj Šedého vlka (Praha) 3. místo
Mladší žačky O šišku salámu (Plzeň) 3. místo
Mladší žačky Jugendturnier (Waldkraiburg, Německo) 1. místo


Kategorie Akce Umístění
Dorostenky 1. liga dorostenek 1. místo
Dorostenky Československý pohár (Michalovce) 4. místo
Dorostenky Börde Cup (Magdeburg) 3. místo
Dorostenky Mrož Cup (Plzeň) 1. místo
Dorostenky Turnaj ve Velké nad Veličkou 1. místo
Dorostenky Prague Handball Cup 3. místo
Dorostenky Nickelhütte Turnier Aue 1. místo
Starší žačky Mistrovství ČR (Žákovská liga) 5. místo
Starší žačky Börde Cup (Magdeburg) 3. místo
Starší žačky Velká cena Prahy (Háje) 1. místo
Starší žačky Sportovní liga ZŠ (pod hlavičkou 31. ZŠ) 1. místo
Starší žačky Prague Handball Cup 2. místo
Starší žačky Jugendturnier Waldkraiburg 1. a 2. místo
Mladší žačky Mistrovství ČR (Házenkářský desetiboj) 1. místo
Mladší žačky Prague Handball Cup 4. místo
Mladší žačky Jugendturnier Waldkraiburg 1. místo
Minižačky Tachovský dortík 2. místo
Přípravka Slávistický mináček 3. místo



Memoriál Karla Šulce Regionální házenkářské centrum DHC Plzeň PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Lesy ČR Nadace sportující mládeže