Starší příspěvky

(kromě 2 příspěvků v novinkách)

1. liga mladších dorostenek - Baník Most 28 : 30 DHC Plzeň

Vydáno dne 28. 10. 2019 (146 přečtení) (Celý článek)

Důležitého vítězství dosáhly v neděli mladší dorostenky, které odehrály 6. kolo 1. ligy na půdě Baníku Most. Dosud neporažené družstvo domácích si v prvním poločase vybojovalo tříbrankové vedení. Naše hráčky se ale nevzdaly a během druhého poločasu se dostaly do vedení, které až do konce poločasu nepustily. Vybojované dva body posunuly mladší dorostenky na 2. místo, o skóre jsou druhé za pražskou Slávií. Nutno říci, že 10 bodů po 6 zápasech má kromě Slavie a Plzně také Most a Olomouc. Čeká nás tedy nesmírně zajímavý ročník! Další důležité utkání s pražskou Slávií je na programu hned tento víkend na domácí palubovce!

1. liga mladších dorostenek - DHC Plzeň 35 : 14 Poruba

Vydáno dne 21. 10. 2019 (118 přečtení) (Celý článek)

Stejně jako starší dorostenky, byly i ty mladší pro svého soupeře z Poruby příliš velké sousto. Už v poločase si holky vybojovaly dominantní vedení 16 : 4 a celkový gólový účet se zastavil až při skóre  35 : 14. Další dva body v tabulce tak holky dostaly na 3. místo, na vedoucí Most ztrátí dva body. Právě s Mostem odehrají mladší dorostenky v neděli 6. kolo 1. ligy.

1. liga mladších dorostenek - Jindřichův Hradec 21 : 31 DHC Plzeň

Vydáno dne 13. 10. 2019 (131 přečtení) (Celý článek)

Na skvělý výsledek z domácího utkání navázaly včera mladší dorostenky. V utkání s Jindřichovým Hradcem se již v prvním poločase dostaly do šestibrankového trháku, který ve druhém dějství ještě navýšily a na konci zápasu se radovaly z vítězství o celých 10 gólů. S 6 body ze 4 zápasů se tak stále drží na předních místech 1. ligy. Další pozitivní pocity a energie navíc může pomoci přístí týden na domácí palubovce, na které bude tým hostit družstvo Poruby.

1. liga mladších dorostenek - DHC Plzeň 42 : 25 HC Háje

Vydáno dne 7. 10. 2019 (143 přečtení) (Celý článek)

Krom žen odehrály první domácí utkání v sobotu také mladší dorostenky. Po neúspěchu v Písku chtěly ztrátu bodů odčinit a na domácím hřišti porazit HC Háje. Proti soupeři, který zatím na první body čekal, potvrdily plzeňské hráčky roli favoritů a bez problémů zvítězily výrazným rozdílem, Hájím utekly o celých sedmnáct branek. Do střelecké listiny se navíc zapsaly téměř všechny hráčky, včetně brankářky Míši Malé. Krom dvou bodů a vítězství, které posunulo naše hráčky na čtvrté místo tabulky, nabraly holky také pozitivní energii na další střetnutí, které odehrají proti Jindřichovu Hradci.

1. liga mladších dorostenek - Sokol Písek 25 : 21 DHC Plzeň

Vydáno dne 24. 9. 2019 (158 přečtení) (Celý článek)

Po vítězství ve Vršovicích zamířily, stejně jako jejich starší kolegyně, naše hráčky do Písku. Tam se jim na úvodní výhru navázat bohužel nepodařilo a se závěrečným hvizdem to byly domácí hráčky, které se radovaly z vítězství 25:21. V prvoligové tabulce tak nadále zůstávají DHCéčku 2 body z prvního zápasu.

1. liga mladších dorostenek - Sokol Vršovice 29 : 35 DHC Plzeň

Vydáno dne 15. 9. 2019 (190 přečtení) (Celý článek)

Do 1. ligy mladších dorostenek vstoupily včera také naše holky, které stejně jako ženy nastoupily k utkání na palubovce pražských Vršovic. Proti místnímu klubu si vytvořily v poločase pětibrankový náskok, který dokázaly během druhé části utkání ještě navýšit a se záverečným hvizdem tak slavit vítězství 29:35. Z Prahy si tak přiváží do prvoligové tabulky první dva body.

Mladší dorostenky vezou ze Stupavy bronzové medaile

Vydáno dne 2. 9. 2019 (208 přečtení) (Celý článek)

Na poslední přípravný mezinárodní turnaj zamířily mladší dorostenky na Slovensko do Stupavy. V kategorii U16 startovalo celkem 16 družstev, které byly rozděleny do čtyř skupin. DHC Plzeň bylo ve skupině B, ve které se mělo utkat s týmy AS Trenčín, MŠO Štúrovo a HK Hodonín.

Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Sportovní Plzeň Nadace sportující mládeže