Starší příspěvky

(kromě 2 příspěvků v novinkách)

DHC Plzeň 26 : 28 Jindřichův Hradec (20.9.2020)

Vydáno dne 21. 9. 2020 (75 přečtení) (Celý článek)

Na úvodní dvě vítězství už nedokázaly mladší dorostenky navázat triumfem třetím. Doma se neúspěšně střetly s týmem Jindřichova hradce, který si naopak připisuje své první vítězství. Přitom úvod utkání vyzněl lépe pro náš tým, který se dostal hned zkraje utkání do čtyřbrankového vedení. V následujících minutách ale zavelely hráčky hostů k obratu, který sice oddychový čas domácí lavičky dokázal zpomalit, ale nikoliv zastavit. Do šaten šlo DHC se ztrátou jednou zásahu. Napínavé utkání přineslo vedení některého z týmů o více než dva góly naposledy ve 40. minutě. Bohužel to byly ale právě hráčky hostů, které šly do vedení 17:20. V tu chvíli se o slovo přihlásila na domácí straně Barbora Heřmanová. Čtyři góly v řadě znamenaly v padesáté minutě vyrovnání výsledku. Do konce utkání šlo DHC dokonce dvakrát do vedení! Bohužel ale poslední slovo měly hosté, kteří v poslední sekundě rozhodly o svém vítězství 26:28.

Sokol Vršovice 25 : 33 DHC Plzeň (13.9.2020)

Vydáno dne 14. 9. 2020 (131 přečtení) (Celý článek)

Pražské Vršovice, to byl druhý soupeř našich dorostenek v 1. lize mladšího dorostu. Po domácím vítězství nad Chebem chtěl tým vedený Janou Bureš Galuškovou přivézt dva body i z venkovní palubovky. Za bodovým úspěchem vykročily naše hráčky tou správnou nohou od úvodních minut. Už po deseti minutách svítilo na ukazateli skóre 2:6. Vedení DHC běhěm následujích minut narůstalo, brankářku soupeře nešetřila v prvním poločase například Julie Dubská, která svým pátým přesným zásahem zvyšovala na 7:16. S devítibrankovým vedením se šlo nakonec i do kabin, druhý poločas začal za stavu 11:20. Druhé dějství mělo přeci jen vyrovananější dějství. Žádné drama už ale dorostenky DHC nedovolily. V zápase si navíc svoje premiérové dorostenecké starty a dokonce i góly připsala hned řada hráček patřící do kategorie žákyň.

DHC Plzeň 20 : 16 FK Hvězda Cheb (6.9.2020)

Vydáno dne 8. 9. 2020 (184 přečtení) (Celý článek)

Vítězný vstup do sezóny mají za sebou také mladší dorostenky. Stejně jako ty starší nastoupily v neděli na domácí palubovce, soupeřem jim byly hráčky z FK Hvězdy Cheb. Do třinácté minuty si hráčky Plzně stihly vybojovat čtyřbrankové vedení 7:3. Poté přišel ale střelecký výpadek a hráčky Chebu stihly během pěti minut skóre vyrovnat. Vyrovnávací gól na začátku sedmnácté minuty byl ale na dlouho posledním. Otěže utkání převzaly opět domácí hráčky a do poločasu odskočily na 12:7. Ve druhém poločase hráčky Chebu stahovaly svoji ztrátu, vyrovnat se jim ale už nepovedlo. Velkou zásluhu na tom měla střelecká dvojice Valentýna Toušová - Magdalena Komárková. Společně nastřílely v zápase 12 gólů a díky jejich zásahům se soupeř přilížil maximálně na rozdíl dvou gólů.