Starší příspěvky

(kromě 1 příspěvku v novinkách)

Minižačky 2009 na turnaji v Chebu (23. 2. 2020)

Vydáno dne 25. 2. 2020 (94 přečtení) (Celý článek)

V neděli 23. 2. 2020 se hráčky DHC Plzeň, rok narození 2009, zúčastnily turnaje 4+1 v Chebu. Jelo celkem dvanáct hráček, takže jsme vytvořily výkonostně vyrovnané týmy  "A" a "B". Hrací doba byla 15 minut.

Cheb 4+1 (r. 2010) - 23.2.2020

Vydáno dne 24. 2. 2020 (92 přečtení) (Celý článek)

V neděli 23. 2. 2020 vyrazily naše minižačky, r. 2010, na turnaj 4+1 do Chebu. Postupně zde poměřily síly s týmy Lázně Kynžvart "A" a "B", VŠ Slavia Plzeň a domácím týmem Hvězda Cheb. Ve všech utkáních jsem soupeře přehráli. Všechny hráčky si s chutí zastřílely a každá dokázala nasázet v celém turnaji spousty gólů. Hráčky samozřejmě udělaly nějaké chyby, ale i přesto jsem s předvedenou hrou spokojen, jen tak dál.

Nesoutěžní turnaj minižaček v Kynžvartu 16.2.2020

Vydáno dne 16. 2. 2020 (101 přečtení) (Celý článek)

V neděli odcestovaly minižačky do Kynžvartu na nesoutěžní turnaj. Pro velkou marodku odjel mix hráček (2009, 2010 a 2011).

Minipohár 5+1 sk.A 26.1.2020 na DHC Plzeň

Vydáno dne 27. 1. 2020 (171 přečtení) (Celý článek)

V neděli si minižačky ročník 2009 po dlouhé době zahrály kvalitní turnaj v kategorii mini skupina A. Hrací systém byl - osobní obrana 7,5 minuty, shout-outy a 20 minut hra. Soupeřem byli hoši z Talentu Plzeň, kluci z plzeňské Slávie VŠ a dívky ze Slávie VŠ.

Minižačky 2010 na domácím turnaji 5+1 (18. 1. 2020 DHC Plzeň)

Vydáno dne 21. 1. 2020 (145 přečtení) (Celý článek)

V sobotu 18. ledna 2020 vstoupil na domácí půdě do turnajového kolotoče v novém roce konečně také tým minižaček, ročníku 2010. Hrálo se nejdříve osobní obrana 7,5 minuty, a poté 20 minut klasická hra.

Mini pohár sk.B 5+1 ročník 2009 (18.1.2020 na DHC Plzeň)

Vydáno dne 20. 1. 2020 (129 přečtení) (Celý článek)

I minižačky zahájily nový rok 2020 turnajem na domácí palubovce. Tentokrát to byl mini pohár 5+1 sk. B. Protože se přihlásilo devět týmů, byly vytvořeny dvě skupiny – dopolední a odpolední. V ranní skupině hrály hráčky ročníku narození 2009. Postupně odehrály celkem čtyři utkání, a to s kluky z Talentu Plzeň, s kluky ze Šťáhlav a dva zápasy s děvčaty ze Slávie VŠ Plzeň.

"Novoroční turnaj" přípravky (sobota 4.1.2020 Rokycany)

Vydáno dne 6. 1. 2020 (143 přečtení) (Celý článek)

Hned na začátku nového roku, 4. ledna 2020, vyrazil tým přípravky na "Novoroční turnaj" do Rokycan. Tady se utkal v sedmi zápasech postupně s týmy z Rokycan "A" a "B", Šťáhlav "A" a "B", Chebu, Kynžvartu a Příbrami, kdy se hrálo se 1x15 minut.

Turnaj minižaček Pardubice 17.-19.11.2019

Vydáno dne 19. 11. 2019 (197 přečtení) (Celý článek)

Od pátku 15. 11. do neděle 17. 11. 2019 probíhal v Pardubicích turnaj minižaček pro ročníky 2009 a mladší, nazvaný „Pramínek". Na turnaj vyrazily i naše hráčky.

Minižačky 2009 na turnaji 4+1 na Talentu (10. 11. 2019)

Vydáno dne 12. 11. 2019 (156 přečtení) (Celý článek)

Po sobotním vyhraném turnaji minižaček v Milevsku si většina našich hráček ročník 2009 v neděli 10. 11. 2019  ještě zahrála na turnaji 4+1 na plzeňském Talentu.

Turnaj v Milevsku mini 6+1 (9.11.2019)

Vydáno dne 9. 11. 2019 (202 přečtení) (Celý článek)

Na sobotní turnaj do Milevska vyrazily minižačky 2009. Turnaj byl jednodenní a čekalo nás celkem 7 soupeřů. Slávie Plzeň, DHC Slavia Praha, HC Háje Praha, Astra Praha, Strakonice a Milevsko A, B.

Tachovský dortík 26.10 - 27.10.2019 (DHC Plzeň 2010 a 2011)

Vydáno dne 29. 10. 2019 (195 přečtení) (Celý článek)

O víkendu proběhl v Tachově turnaj 6+1 pro hráčky ročníku 2009 a mladší. Krom našich minižaček 2009 se ho zúčastnil také náš druhý tým, tvořený z hráček 2010 a 2011. Na tento turnaj jsme přijeli sbírat zkušenosti, neboť jsme patřilil k těm mladším týmům a například hru s pivotem jsme ještě téměř netrénovali.

Tachovský dortík 26.10. - 27.10.2019 (DHC Plzeň 2009)

Vydáno dne 27. 10. 2019 (243 přečtení) (Celý článek)

Od soboty do neděle se minižačky ročníku 2009 zúčastnily turnaje v Tachově. Turnaj se hrál systémem každý s každým a každé utkání trvalo 1 x 15min. Na tomto turnaji nás potkali soupeři, kteří byli mladší nebo měli nováčky v týmu. Tyto soupeře jsme jednoznačně porazily a vyhrály vysokým rozdílem. Byli to soupeři z VŠ Plzeň B, Pardubic, Kynžvartu a naše mladší kolegyně z DHC Plzeň.

Minižačky 4+1 hrály v sobotu v Rokycanech (19. 10. 2019)

Vydáno dne 21. 10. 2019 (151 přečtení) (Celý článek)

Tentokrát hráčky minižaček vyrazily na turnaj 4+1 do Rokycan. Do turnaje jsme přihláslli dva týmy, jeden do skupiny C a jeden do skupiny D.

Slávistický mináček (19.10.2019 Praha)

Vydáno dne 20. 10. 2019 (188 přečtení) (Celý článek)

V sobotu ráno vyrazily minižačky 2009 na turnaj do Prahy. Turnaj se hrál bez výsledku a odměna ve formě plyšáka čekala na konci turnaje na každou hráčkou.

Pohár minižáci 5+1 sk. A - 13.10.2019 na Talentu Plzeň

Vydáno dne 16. 10. 2019 (196 přečtení) (Celý článek)

V neděli 13.10. uspořádal Talent v hale na18.ZŠ  další kolo poháru minižáků 5 + 1 pro skupina A.

Turnaje se účastnilo pět družtev, hrálo se systéme 7,5 min. osobní obrana, shotouty a 20 min. hra.

Cheb 5+1, 6.10.2019

Vydáno dne 8. 10. 2019 (196 přečtení) (Celý článek)

V neděli 6. 10. vyrazil tým minižaček na další turnaj 5+1, tentokráte do Chebu. Hráčky odehrály šest zápasů proti stejným soupeřům jako minulý týden, pouze tým Rokycan se turnaje nezúčastnil a nahradil jej tým HC Háje Praha.

Hájecká mini 6+1 21. 9. 2019

Vydáno dne 22. 9. 2019 (203 přečtení) (Celý článek)

Ostrý start začal i pro minižačky (2009) v pražských Hájích 21. 9. 2019. Na jednodenním turnaji se utkaly s týmy z Ivančic,  Strakonic, Milevska, Slávie Praha a pražských Hájí.

Minipohár 5+1 sk. A - 22.9.2019 (DHC Plzeň)

Vydáno dne 22. 9. 2019 (184 přečtení) (Celý článek)

Po vydařené sobotě se minižačky (2009) ještě vrhly v neděli na svojí plzeňskou soutěž.