Starší příspěvky

(kromě 3 příspěvků v novinkách)

Minižačky o víkendu 4.11 2018 na mini poháru skupiny B 6+1 v Kynžvartu

Vydáno dne 4. 11. 2018 (59 přečtení) (Celý článek)

V neděli odjely minižačky do Kynžvartu na mini pohár skupiny B 6+1. Čekali je soupeřky z Kynžvartu A, B, Tachova a hoši z Talentu.

Na Tachovském dortíku 6+1 to pro mini cinklo (20.- 21.10.2018)

Vydáno dne 24. 10. 2018 (276 přečtení) (Celý článek)

Minižačky i letos vyrazily na tradiční Tachovský dortík.

Minižačky na turnaji skupiny C (6. 10. 2018 HC Plzeň)

Vydáno dne 8. 10. 2018 (145 přečtení) (Celý článek)

V sobotu 6.10. 2018 se jedenáct vybraných minižaček (posílených o Lálu z přípravky :-) zúčastnilo turnaje Mini 6 + 1 sk. C, pořádaným oddílem HC Plzeň na Božkovském ostrově.

Minižačky v Tachově (skupina B - 6. 10. 2018)

Vydáno dne 8. 10. 2018 (65 přečtení) (Celý článek)

V sobotu se konal v Tachově turnaj skupiny B a vše samozřejmě za účasti děvčat z DHC.  Celkem na nás čekaly tři zápasy, a to s pražskými Hájemi, Lázněmi Kynžvart a domácím Tachovem. Jako vždy se hrálo systémem 5 min osobní obrana, shot outy a hra. Do Tachova jsme odjeli pouze s deseti hráčkami, a to ať už to bylo vinou zranění, nemocí nebo jiných důvodů.

Mini 4+1 28.9.2018 na Talentu

Vydáno dne 30. 9. 2018 (393 přečtení) (Celý článek)

V pátek ve svátek si minižačky zpestřily dopoledním turnajem mini 4+1 v Bolevecké nafukovačce.

Hájecká 6+1 - Turnaj mini (22. 9. 2018)

Vydáno dne 23. 9. 2018 (143 přečtení) (Celý článek)

První nesoutěžní turnaj v nové sezoně se konal pro děvčata ročníku 2008/9 v sobotu v  pražských Hájích. Hrálo se systémem každý s každým 2x12min. Zúčastnilo se celkem šest družstev, a to domácí Háje, pražská Slavie, Milevsko,  Ivančice, Písek a samozřejmě DHC Plzeň.

Turaj mini 6+1 (Slavia VŠ Plzeň 23. 9. 2018)

Vydáno dne 23. 9. 2018 (91 přečtení) (Celý článek)

Po sobotní turnaji v Praze na Hájích se konal turnaj skupiny A 6+1 mini na plzeňské Slavii. Bohužel počasí vůbec nevyšlo a a víceméně celé dopoledne propršelo, což nejsou zrovna ideální podmínky pro házenou, když se hraje venku.

Minižačky turnaj skupiny C (DHC Plzeň 16.9.2018)

Vydáno dne 16. 9. 2018 (270 přečtení) (Celý článek)

V neděli 16.9.18 v domácím prostředí odstartovala sezona i pro minižačky DHC a to skupinou C. Na DHC přijely týmy z VŠ Slavie Plzeň, pražských Hájů, chebské Hvězdy a jelikož nikdo jiný už nepřijel byla možnost nasadit dva týmy za DHC  A a B. Jako vždy se hrála 7,5 minut osobní obrana, shot outy a 15minut šestková házená.

Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Nadace sportující mládeže