Poslední turnaj plzeňské ligy MINI 4+1 - 5.6.2022


Poslední turnaj plzeňské ligy MINI 4+1 - 5.6.2022

V neděli se uskutečnil v Rokycanech závěrečný turnaj Plzeňské ligy mini 4+1, kterého se zúčastnila dvě naše družstva.

Áčko

Áčko startovalo v silnější skupině, čemuž také odpovídala kvalita soupeřů – DHC B, Talent A, Slavia A, Rokycany A, Šťáhlavy A, Rokycany B.

Zápasy se hrály bez počítání výsledků na 12 min. Ve všech zápasech hráčky předvedly výkony, za které zaslouží pochvalu. Dobrý pohyb v obraně i v útoku, slušná střelba a kolektivní výkon. Byla k vidění velmi pěkná miniházená. Z hráček bychom pochválili Sofii Viazanko za příkladnou obranu.

Hrály:

Kampfová, Kurešová, Pivoňková, Rybová, Haberová, Viazanko

 

Béčko

Tým DHC B zaslouží za celý turnaj obrovskou pochvalu. Posledního turnaje v kategorii 4+1 v této sezóně se zhostily hráčky na jedničku a výborně tak svou sezónu v plzeňské lize zakončily.

Prvním a posledním soupeřem nám byly domácí Rokycany. Na holkách byla v obou zápasech vidět chuť dávat góly a předvedly spoustu pěkných kolektivních i individuálních akcí. Dalším soupeřem nám byli kluci ze Slavie VŠ, se kterými vždy hrajeme pěkná a vyrovnaná utkání. Tentokrát se ale klukům chtělo o trochu více běhat než nám a v obraně nám občas vyplaval nějaký ten volný hráč. Do utkání proti Šťáhlavům A jsme nastupovali posilněné motivační řečí a odehráli divácky atraktivní utkání. Nádherně jsme se vraceli do obrany a stříleli konečně do dolních rohů branky, kam nám padali góly. Narazili jsme i na naše kolegyně z DHC A, které byly všechny o rok starší a na hřišti to bylo znát. Holky se nicméně nezalekly, ba naopak na nich bylo vidět velké odhodlání se poprat, a nakonec si utkání užily. Dalším o hlavu větším soupeřem pro nás byl Talent A a ani od vyšších kluků se holky nenechaly zastrašit. Několikrát se nám povedlo získat míč a těžit z toho zajímavé branky.

Hrály:

Bergerová, Duchková, Mašková, Michalidesová, Urbanová, Zelená

 

Céčko

DHC C bylo z velké části tvořeno mladšími a méně zkušenými hráčkami a proto bylo také postaveno do skupiny B. Holky odehrály několik pěkných utkání, avšak na některé soupeře nám chyběly síly i zkušenosti.

Na hráčkách 2013 je vidět velký posun a v příští sezóně budou pro 2012 jednoznačně velkou posilou. I přes větší vyspělost většiny soupeřů se vždy dokázaly hráčky zajímavě prosadit nebo naopak pěkně ubránit. Velkou pochvalu mají všechny, které se prostřídali v obraně a soupeřům velmi znepříjemňovali snahy vstřelit branku.

Hrály:

Brůhová, Čelustková, Dobiášová, Hodková, Kiššová, Pavízová

 

Déčko

Déčko startovalo v slabší skupině. Zde bylo několik stejně silných týmů, ale i týmy soupeřů, kde hrály mladší ročníky, čemuž také odpovídala kvalita – DHC C, Talent B, Slavia B, Rokycany C, Šťáhlavy B, Rokycany C, Cheb.

Zápasy se hrály též bez počítání výsledků na 12 min. Holky musíme pochválit jen za útočnou část. Se všemi soupeři jsme dokázali sehrát vyrovnané zápasy a ve většině z nich mít navrch. Všechny hráčky se dokázaly střelecky prosadit. Nespokojenost byla s obrannou hrou. Nedůsledné bránění a dostupování soupeřů nás provázelo celý turnaj. Tuto činnost musíme ještě potrénovat.

 

Hrály:

Rampová, Randová, Roubová, Valentová, Schöberlová, Potokii

 

2022-06-08 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Nadace 700let Plzně Vodárna Plzeň