HÁZENKÁŘSKÝ DESETIBOJ OPĚT V PLZNI!!! (3.6. – 5-6. 2022) - aktualizujeme!!


HÁZENKÁŘSKÝ DESETIBOJ OPĚT V PLZNI!!! (3.6. – 5-6. 2022) - aktualizujeme!!

detail HÁZENKÁŘSKÝ DESETIBOJ OPĚT V PLZNI!!! (3.6. – 5-6. 2022) - aktualizujeme!!
kliknutím na obrázek si zobrazíte
detail obrázku

V Plzni se odehraje další finálový boj, tentokrát v Házenkářském desetiboji mladších žákyň. Od pátku 3.6. do neděle 5.6. pořádá tento finálový turnaj právě DHC PLZEŇ. Turnaje se zúčastní celkem šest týmů včetně DHC Plzeň.

Účastníci finálového turnaje:

  • DHC Slavia Praha
  • HC Milevsko
  • HK Ivančice
  • TJ Sokol Poruba
  • TJ Sokol Velké Meziříčí
  • DHC Plzeň

Fotogalerie pátek zde

Fotogalerie sobota zde

Fotky zúčastněných družstev zde.

Výsledky utkání:

Pátek 3. 6. 2022
Čas Domácí Hosté osobka shot-out hra
16:30 DHC Plzeň HK Ivančice 9 : 5 14 : 6 10 : 8
17:30 DHC Slavia Praha HC Milevsko 6 : 9 5 : 8 9 : 6
18:30 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Poruba 6 : 7 5 : 8 7 : 7
Sobota 4. 6. 2022
Čas Domácí Hosté osobka shot-out hra
9:45 DHC Plzeň DHC Slavia Praha 6 : 2 12 : 6 7 : 6
10:45 HK Ivančice TJ Sokol Velké Meziříčí8 : 5 5 : 3 8 : 7
11:45 HC Milevsko TJ Sokol Poruba 10 : 10 18 : 8 15 : 4
12:45 TJ Sokol Velké Meziříčí DHC Plzeň 2 : 11 4 : 18 4 : 12
13:45 HK Ivančice HC Milevsko 6 : 3 1 : 10 8 : 12
14:45 TJ Sokol Poruba DHC Slavia Praha 2 : 7 6 : 12 3 : 7
15:45 HC Milevsko DHC Plzeň 5 : 9 4 : 18 9 : 13
16:45 DHC Slavia Praha TJ Sokol Velké Meziříčí 8 : 7 13 : 8 6 : 3
17:45 TJ Sokol Poruba HK Ivančice 5 : 10 4 : 3 7 : 11
Neděle 5. 6. 2022
Čas Domácí Hosté osobka shot-out hra
9:30 HC Milevsko TJ Sokol Velké Meziříčí 7 : 5 12 : 9 13 : 6
10:30 DHC Plzeň TJ Sokol Poruba 6 : 3 12 : 4 15 : 5
11:30 HK Ivančice DHC Slavia Praha 8 : 5 7 : 9 6 : 2

Celkové pořadí turnaje:

  1. DHC Plzeň (60 bodů)
  2. HK Ivančice (42 bodů)
  3. DHC Slavia Praha (36 bodů)
  4. TJ Sokol Poruba (33 bodů)
  5. HC Milevsko (26 bodů)
  6. TJ Sokol Velké Meziříčí (17 bodů)

Výsledky dovednostních disciplín:

Hod do dálky

  1. DHC Plzeň
  2. HK Ivančice
  3. DHC Slavia Praha
  4. TJ Sokol Poruba
  5. TJ Sokol Velké Meziříčí
  6. HC Milevsko

Odraz snožmo

  1. DHC Plzeň
  2. HK Ivančice
  3. TJ Sokol Poruba
  4. TJ Sokol Velké Meziříčí
  5. DHC Slavia Praha
  6. HC Milevsko
Rychlý běh
  1. DHC Plzeň
  2. TJ Sokol Poruba
  3. DHC Slavia Praha
  4. HK Ivančice
  5. Velké Meziříčí
  6. HC Milevsko
Překážková dráha
  1. DHC Plzeň
  2. DHC Slavia Praha
  3. HK Ivančice
  4. TJ Sokol Poruba
  5. TJ Sokol Velké Meziříčí
  6. HC Milevsko

Herní disciplíny:

Osobní obrana:

  1. DHC Plzeň
  2. HK Ivančice
  3. HC Milevsko
  4. DHC Slavia Praha
  5. TJ Sokol Poruba
  6. TJ Sokol Velké Meziříčí
Shot-out:
  1. DHC Plzeň
  2. HC Milevsko
  3. DHC Slavia Praha
  4. TJ Sokol Poruba
  5. HK Ivančice
  6. TJ Sokol Velké Meziříčí

Normální hra:

  1. DHC Plzeň
  2. HC Milevsko
  3. HK Ivančice
  4. DHC Slavia Praha
  5. TJ Sokol Velké Meziříčí
Aktivita:
  1. DHC Plzeň
  2. HK Ivančice
  3. HC Milevsko
  4. DHC Slavia Praha
  5. TJ Sokol Poruba
  6. TJ Sokol Velké Meziříčí
Fair play:
  1. HC Milevsko
  2. HK Ivančice
  3. DHC Plzeň, TJ Sokol Poruba
  4. DHC Slavia Praha
  5. TJ Sokol Velké Meziříčí

2022-06-02 00:00:00




Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Nadace 700let Plzně Vodárna Plzeň