Poslední turnaj starších žaček v Chebu (22. 5. 2022)

K poslednímu turnaji Plzeňské ligy starších žaček se sjely týmy do Chebu.

DHC Plzeň A

První utkání proti Chebu jsme nakonec zvládli.  Začátek odtáhla Majda, přidaly se Laura a Bezďa. Dařilo se i Róze (jak první poločas v poli, tak druhou půli v brance). Bohužel příliš nefungovala obrana, a tak jsme dostávali až příliš mnoho branek. V útoku jsme si sice šance vypracovávali, ale poměrně dost jsme jich neproměnili. Nakonec mělo utkání pro nás šťastný konec a vyhráli jsme 18 : 15.

Druhý zápas se nám dařilo téměř vše. V brance skvěla zachytala Kauty a dlouhými přihrávkami honila holky do trháků. Opět se dařilo Bezdě, Majdě a taky Zuny. Vyhráli jsme s přehledem 21 : 5.

Třetí zápas proti Kynžvartu byla jedna velká přestřelka. Oba týmy se snažily hrát rychle, a tak padlo za 36 minut neuvěřitelných 58 branek. Celkové skóre 39 : 19 pro nás. Nejvíce gólů nasázely Bezďa, Kačka, Aži , Laura a Nelča.

Celkově jsme ubojovaly vítězství nad Chebem a v dalších dvou zápasech s přehledem vyhrály.

Bezdičková 16, Budková A. 4, Budková K. 13, Březinová 4, Růžková 7, Vaníková 6, Vopatová 12, Červená 4

Chytaly Kaucká a Červená.

DHC Plzeň B

První zápas proti HK Slavia VŠ Plzeň A jsme výborně bránili, a také v útoku se a aktivně zapojovaly všechny hráčky. Od sedmé minuty jsme plynule navyšovali náš náskok a vyhráli 26 : 13.

Druhý zápas proti Chebu byl ve znamení naší lajdácké koncovky v prvním poločase. Ta nám bohužel vydržela i ve druhé půli. Stříleli jsme stereotypně a v obraně kupili chyby. Prohráli jsme několik osobních soubojů. Už už to ke konci vypadalo, že se nám podaří utkání otočit. Dotáhli jsme na remízu, ale z posledního útoku ještě dostali gól. Prohráli jsme 17 : 18.

Vstup do třetího utkání se nám vůbec nevydařil a v deváté minutě jsme prohrávaly 1 : 3. Pak jsme se vzpamatovali. Díky triu Voda, Maruška a Šolly jsme dokázali otočit na poločasových 11 : 5. Ve druhé půli jsme plynule navyšovali náš náskok až na konečných 25 : 15.

Celkově se na to dnes dalo koukat pouze v prvním utkání. Pak už to žádná sláva nebyla.

Egermajerová 2, Hanzlíková 10, Košková 5, Madleňáková 3, Palečková 4, Sedláčková 3, Stulíková 5, Svatoňová 12, Vaicová 7, Šantorová 6, Šollarová 11