Plzeňská liga starších žaček (27. 3. 2022 DHC Plzeň)

Po zimní přestávce se opět rozjela Plzeňská liga starších žaček. Hrálo se v neděli 27. 3. 2022 v hale 31. ZŠ.

DHC Plzeň A

V prvním zápase proti HK Slavia VŠ Plzeň A měly holky ospalejší začátek a zejména v prvním poločase udělaly spoustu chyb. Ve druhé půli už to bylo trochu lepší, a tak po dvou výsledkově shodných poločasech (8 : 5) jsme vyhráli 16 : 10.

Ve druhém zápase proti Chebu jsme zpočátku neproměnili spoustu šancí. Několikrát jsme trefili tyč a břevno. V obraně jsme nedokázali ubránit zejména střed hřiště. Cheb od začátku vedl a my jsme jen dotahovali. Většinu utkání jsme tahali za kratší konec a až ve 13. minutě druhé půle jsme konečně dotáhli. Cheb potom ještě jednou přetáhl utkání na svou stranu (17:16). My jsme ale výborně zvládli závěr. Nejprve Bezďa srovnala. Pak sice byla Laura vyloučená, ale my jsme se dokázali ubránit. Potom Zuny vybojovala sedmičku a Majda ji proměnila. Vyhráli jsme 18: 17.

Bezdičková 5, Budková A. 4, Budková K. 8, Březinová 3, Dostalová 5, Loskotová 1, Nikodemová, Růžková M. 5, Vaníková, Vopatová 7, Červená, Šuchmanová

Chytaly: Kaucká, Nikodemová, Červená

DHC Plzeň B

V prvním utkání proti HK Slavia VŠ Plzeň B jsme hráli velmi rychle a aktivně od samého začátku. V šesté minutě jsme vedli 5 : 0, v osmé 8 : 1. Všechny hráčky se gólově prosadily. Vyhráli jsme 25 : 8.

Ve druhém zápase nastoupily holky proti HK Slavia VŠ Plzeň A. Několikrát jsme získali míč a z rychlých útoků skórovaly. Obrana fungovala a v útoku jsme si zkusili řadu kombinací. Vyhráli jsme 21 : 9.

Burjasová 5, Cvačková 3, Hanzlíková 10, Košková 6, Palečková 5, Sedláčková 2, Stulíková 3, Vaicová 8, Šantorová 3, Šollarová 1

Chytaly: Chvátalová, Nyklesová