Po dlouhé pauze na výlet do Olomouce! (DHK Zora Olomouc X DHC PLZEŇ – 15.1.2022)


Po dlouhé pauze na výlet do Olomouce! (DHK Zora Olomouc X DHC PLZEŇ – 15.1.2022)

detail Po dlouhé pauze na výlet do Olomouce! (DHK Zora Olomouc X DHC PLZEŇ – 15.1.2022)
kliknutím na obrázek si zobrazíte
detail obrázku

Jarní část soutěže je již v plném proudu a ženy čeká první těžká zkouška mimo domácí prostředí.

V sobotu 15.1. odehrají od 17:30 utkání na palubovce DHK Zora Olomouc.

S Olomoucí se Plzeň utkala hned v úvodu sezóny doma a vyhrála jednoznačně 28:18. Náš sobotní soupeř však podává velmi nestabilní výsledky a na domácí palubovce nebude jednoduchým soupeřem. Zora dokázala remizovat s Michalovcemi (25:25), ale o necelé dva týdny déle pak doma remizovala se současně jedenáctým Zlínem (24:24). V dohrávce 13. kola porazily olomoucké hráčky Písek rozdílem osmi branek (34:26).

Letošní sezóna přináší sama o sobě velké zvraty a překvapení a jisté není ani jedno utkání. Olomouc nám šlape na paty ze šesté příčky a určitě bude chtít doma získat body.

„Olomouc v dohrávce porazila Písek a prezentovala se poměrně dynamickou házenou. Musíme se připravit na tuhý boj. Pracujeme dále na našich systémech a chceme být v Olomouci dravým soupeřem. Zápas nám hodně napoví, jak budou probíhat boje mezi týmy bojujícími o play-off, takže jakýkoliv bodový zisk pro nás bude hodně povzbuzujícím. Tým máme zdravotně v pořádku, a to je pro nás v současné době velmi důležité. Předpokládám, že náš výkon bude zase o stupeň lepší oproti zápasu s polským Chorzówem,“ řekl v přípravě na sobotní utkání trenér Richard Řezáč.

Utkání můžete sledovat živě na TVCOM od 17:30.

2022-01-13 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň