Kde plechovky pomáhají


Kde plechovky pomáhají

detail Kde plechovky pomáhají
kliknutím na obrázek si zobrazíte
detail obrázku

DHC Plzeň se již několik let úspěšně zapojuje do recyklace hliníku. Trenéři, hráčky i rodiče sbírají hliníkové plechovky a umisťují je do označených popelnic v hale a v Domečku.

Projekt recyklace hliníku pochází z firmy Ball, která se zabývá výrobou plechovek (a také jejich recyklací). DHC Plzeň přispívá pravidelně každý rok. V letošním roce (se možná i díky koronaviru) podařilo v našem klubu nasbírat rekordní množství (613 kg hliníku). Celkově se podařilo vybrat 5032 kg hliníku a náš klub se umístil na druhém místě v celkovém pořadí.

Díky tomu jsme dostali jako poděkování za recyklaci příspěvek od firmy Ball na sportovní aktivity. Zároveň firma Ball podořila i částkou 40 000 Kč charitatní organizaci Parent Project. Tuto organizaci jsme doporučili my - jedná se o neziskovou organizaci, která podporuje nemocné, kteří trpí svalovou dystrofií. (Při Memoriálu Karla Šulce nebo i při utkáních dorostenecké ligy jste mohli vidět za počítačem nebo za časomírou Honzu Vaňka, který trpí touto nemocí.)

Díky všem, kteří jste se zapojili s námi do recyklace hliníku a přispěli tak na dobrou věc!

A samozřejmě – jedeme dál!

2021-12-30 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň