Přípravky 4+1 v Rokycanech (12. 12 2021)


Přípravky 4+1 v Rokycanech (12. 12 2021)

V neděli  12. 12. 2021 se v Rokycanech uskutečnil turnaj přípravek. Z důvodu většího množství nemocných nebo v karanténách uvízlých hráček se nemohlo zúčastnit družstvo Berušek. A tak vyrazila pouze Sluníčka.

Do turnaje jsme přihlásili celkem tři týmy a v každém jsme měli sedm hráček. Celkem tedy klub DHC Plzeň v této kategorii reprezentovalo 21 hráček!  Jeden tým herně zkušenějších hráček jsme měli ve skupině "mazáci". A další dva týmy DHC Plzeň "A" a DHC Plzeň "B" jsme měli ve skupině " bažanti". Hrací doba byla tentokrát 2x8 minut.

DHC Plzeň Mazáci

Naši "Mazáci" se postupně utkali s týmy Rokycan, Slavie a Třemošné.  Ve druhé skupině naše týmy DHC "A"  a  DHC "B" se utkali dvojkolově s týmy Slavia "A" a Slavia "B".

"Mazáci" to vůbec neměli jednoduché. Obzvláště proti týmům z plzeňské Slavie, kde hráli kluci (někteří byli o dost větší a silnější). Také mix kluků a holek z týmu Třemošné měl naopak několik děvčat věkově a výškově ze starší kategorie. I přesto s nimi ale naše holky bojovaly statečně. Každé hráčce se povedlo vstřelit několik golů a k vidění bylo i pár pěkných herních kombinací po krásných přihrávkách. Holky si zaslouží velkou pochvalu.

Hrály:

Indráková, Cviklová, Uhlářová V., Vildmanová, Görnerová, Vrbová, Schejbalová

DHC Plzeň A

Za tým DHC Plzeň  "A" si odbyla svoji premiéru Marcelka, která byla zatím jen na pár trénincích. Jinak si všechny hráčky zaslouží velkou pochvalu za snahu v poli i za hezké výkony v brance. Povedlo se i několik pěkných přihrávek, ze kterých buď padl gól nebo z toho byla hezká střela na branku. Rezervy jsme měli v bránění, ale i v této aktivitě se některé hráčky blýskly.

Hrály:

Doláková, Rybová, Přerostová, Šebellová, Nováková, Müllerová, Pirnerová

DHC Plzeň B

DHC Plzeň "B" předvádělo také velmi pěkné výkony, a to především v útoku, kde se holkám povedlo množství pěkných herních akcí zakončených gólem nebo střelou na branku. Tento tým se trošku pral s hrací dobou, kde první poločasy byly vždy mnohem lepší než ty druhé. Přesto si také tento tým zaslouží pochvalu za předvedenou hru.

Hrály:

Aichingerová, Slámová, Voráčková, Kumpová, Fryčková, Uhlářová T., Robertsová

Celkově si hráčky ze všech tří týmů zaslouží pochvalu za předvedené výkony a s dalšími přibývajícími zkušenostmi z tréninků se budou výkony na turnajích jistě dále zlepšovat.

2021-12-13 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň