Žákovská liga 1. kolo (4. 12. 2021 Ledeč nad Sázavou)

Konečně jsme se dočkali! Starší žačky zahájili Žákovskou ligu v Ledči nad Sázavou.

Prvním naším soupeřem byl TJ Sokol Poruba. Vstup do uktání se nám vůbec nevydařil a záhy jsme prohrávali 1 : 4. Pak jsme se trochu zlepšili v obraně a postupně zpřesnili hru v útoku. V brance nás několikrát podržela Adélka. Na konci první půle se nám podařilo zrychlit hru a vypracovat si dvoubrankový náskok. Ve druhé půli se nám podařilo vybojovat několik míčů a do nepostavené obrany zakončit. Začalo se ná-m dařit i v postupném útoku. Tvrdé utkání skončilo naším vítězstvím 19 : 14.

Druhé utkání proti Zlínu B jsme měli pod kontrolou od samého začátku. Vyhráli jsme jednoznačně 31 : 9.

Třetí utkání proti Astře jsme to konečně byli my. Dařilo se nejen v obraně, ale i v přechodu do útoku. Zodpovědně jsme bránily a záda nám kryla výborně chytající Kauty, která zneškodnila i několik sedmiček. Vyhrály jsme 33 : 8.

Poslední zápas nás čekala domácí Ledeč. My jsme byli koncentrovaní a zodpovědně bránily. Hrálo se v trochu pomalejším tempu, a tak o poločase svítilo na ukazateli 10 : 5. Ve druhém poločase už Ledeč trochu polevila, a tak se mohla naplno ukázat nejen naše obrana, ale především brankářky (Komár ani Áďa nepustily ani gól). Vyhrály jsme 28 : 5.

Bezdičková 12, Budková K. 10, Burjasová 6, Březinová 6, Cvačková 3, Hanzlíková 6, Košková 3, Loskotová, Palečková 6, Růžková M. 9, Stulíková 7, Šantorová 6, Vaicová 9, Vaníková 5, Vopatová 21