Mladší dorostenky DHC PLZEŇ X Házená Jindřichův Hradec 30:42 (21.11.2O21)

detail Mladší dorostenky DHC PLZEŇ X Házená Jindřichův Hradec 30:42 (21.11.2O21)
kliknutím na obrázek si zobrazíte
detail obrázku

Poslední utkání podzimní části pro mladší dorostenky nedopadlo podle představ.

Na obou stranách padla spousta branek, i přes to soupeř vyhrál vysokým rozdílem.

Od začátku bylo vidět, že soupeř je na vyšší tabulkové příčce. Během prvních deseti minut padlo jedenáct branek. Osm z nich do té naší a pouze tři z ruky Sáry Mancellari do té hradecké.
O dvě minuty později, za stavu 4:10, si domácí trenérka brala time-out. Holkám se ale stále nedařilo prosadit přes soupeřovu obranu. Náskok hostů se stále navyšoval, zatímco Plzeň za ním daleko zaostávala. Po prvním poločase byl rozdíl vysoký 14:22.

Do druhého poločasu nastoupila děvčata jednoznačně lépe a až na pár okamžiků byly k vidění góly na obou stranách. I když druhá půle skončila pouze rozdílem čtyř branek, hosté si z prvního poločasu nesly osmibrankový náskok a utkání skončilo 30:42.

„Začátek utkání nám ukázal, že to bude to jedno z těžších. Bohužel soupeř nám dal hned najevo, že je odhodlaný si odvézt dva body. Vzhledem k současné situaci jsme také naneštěstí nastoupili v omezeném počtu. Nastřílených 30 gólů však nestačilo ani najeden bod. Soupeř byl ještě mnohem úspěšnější a nastřílel jich 42. Nezbývá než soupeřkám
z Jindřichova Hradce pogratulovat.“
hodnotí utkání Jana Bureš Galušková.

„Nyní budou mít děvčata chvilku volna a potom nastoupíme do zimní přípravy, kde se budeme zaměřovat na chyby, které se nám ukázali během podzimní části.“ dodává.

Mladší dorostenky přezimují na 8. příčce s deseti body. V neděli 13.2.2O22 se na ně pak můžeme těšit opět doma proti pražské Slavii.

Zídková, Hofírková, Růžková 1, Polanková 2, Baumruková 2, Mancellari 6, Vaicová 4, Březinová 1, Heřmánková 13/4, Nyklesová, Bažantová 1, Chvátalová