DHC Plzeň míří na Slovensko


DHC Plzeň míří na Slovensko

detail DHC Plzeň míří na Slovensko
kliknutím na obrázek si zobrazíte
detail obrázku

Prvním letošním slovenským soupeřem nám bude HK Slova Duslo Šala. V minulých sezónách jsme na tento slovenský tým ani jednou nestačili, ale v posledním vzájemném zápase jsme na soupeřově půdě dokázali odehrát velmi pěkný zápas (prohráli jsme 27:30). V sobotu 11.9. tak bude určitě na co koukat.

V prvním kole se Šala představila na hřišti Sokolu Písek, kde prohrála 26:20. „Šala v minulém kole zaváhala. Doma má ale vždy velkou kvalitu a body nám určitě nedá zadarmo.“ Uvědomuje si trenér DHC Plzeň Richard Řezáč. Cílem plzeňských je jednoznačně narušit rychlou a dynamickou hru, kterou Šala disponuje. Nebude to jednoduchý úkol, ale pokud hráčky předvedou takovou koncentraci jako v zápase proti Olomouci, bude pro domácí mimořádným oříškem prosadit se přes plzeňskou obranu.

Šala se pyšní velmi kvalitními hráčkami na každém postu, ale sestava žen DHC PLZEŇ v tomto směru velmi nezaostává. Podle trenéra se příprava na slovenského soupeře od té na zápas s Olomoucí velmi neliší. „Čeká nás další náročný zápas, do kterého chceme jít opět na maximum. Doufám, že navážeme na předchozí výsledek i kolektivní výkon.“ dodal trenér Řezáč.

Zápas budete moci sledovat na stránkách sázkové kanceláře Niké.sk v sobotu 11. 9. od 18:00 h.

2021-09-10 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň