Srpnové turnaje mladších žaček a mladších dorostenek (28. - 29. 8. 2021)


Srpnové turnaje mladších žaček a mladších dorostenek (28. - 29. 8. 2021)

Na netradičním místě a v netradičním čase pořádá DHC Plzeň po delší době opět nějaké turnaje.

Městská sportovní hala v Plzni na Slovanech disponuje momentálně třemi halami vhodnými pro házenou.

V hale č. 1 (= hlavní hala, kde hrají své soutěže i muži Talentu Plzeň) se uskuteční turnaj mladších dorostenek.

V hale č. 3 (nejnovější "barevná" hala) si zahrají mladší žákyně.

Vstup diváků na všechna utkání je povolen s platným testem (případně očkováním, případně potvrzením o prodělání nemoci v posledních 180ti dnech).

Mladší dorostenky

Turnaj mladších dorostenek bude dvoudenní a je velice kvalitně obsazen. Zúčastní se: HBC Strakonice, TJ Sokol Lázně Kynžvart, DHK Baník Most (dva týmy - jeden pod názvem DHK Baník Most a druhý pod názvem Černí Andělé) a tři týmy DHC Plzeň (jeden tým dorostenek a dva týmy starších žaček - ty budou startovat pod názvem DHC Plzeň černá a DHC Plzeň růžová).

Rozlosování turnaje:

Sobota 28. 8. 2021

8:30 DHC Plzeň dorostenky DHC Plzeň černá
9:20 TJ Sokol Lázně Kynžvart DHC Plzeň růžová
10:10 Černí Andělé DHK Baník Most
11:00 HBC Strakonice DHC Plzeň černá
11:50 DHC Plzeň dorostenky TJ Sokol Lázně Kynžvart
12:40 DHC Plzeň růžová DHK Baník Most
13:30 Černí Andělé HBC Strakonice
14:20 DHC Plzeň dorostenky DHC Plzeň růžová
15:10 DHC Plzeň černá TJ Sokol Lázně Kynžvart
16:00 DHK Baník Most HBC Strakonice
16:50 DHC Plzeň černá Černí Andělé
17:40 TJ Sokol Lázně Kynžvart DHK Baník Most
18:30 DHC Plzeň růžová HBC Strakonice

Neděle 29. 8. 2021

8:30 Černí Andělé DHC Plzeň dorostenky
9:20 DHC Plzeň černá DHC Plzeň růžová
10:10 DHK Baník Most DHC Plzeň dorostenky
11:00 HBC Strakonice TJ Sokol Lázně Kynžvart
11:50 DHC Plzeň růžová Černí Andělé
12:40 DHK Baník Most DHC Plzeň černá
13:30 HBC Strakonice DHC Plzeň dorostenky
14:20 TJ Sokol Lázně Kynžvart Černí Andělé

Vyhlášení turnaje je v neděli v 15:15 h.

Mladší žačky

Na turnaji mladších žaček se kromě dvou domácích týmů představí dva jihočeští soupeři:

HBC Strakonice a HC Milevsko.

9:00 DHC Plzeň Růžová DHC Plzeň černá
10:00 HBC Strakonice HC Milevsko
11:15 DHC Plzeň černá HC Milevsko
12:15 DHC Plzeň Růžová HBC Strakonice
13:30 HBC Strakonice DHC Plzeň černá
14:30 HC Milevsko DHC Plzeň Růžová

2021-08-27 00:00:00




Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň