Perný víkend DHC Plzeň


Perný víkend DHC Plzeň

Hned na několika frontách budou v akci naše hráčky i naši trenéři o posledním srpnovém víkendu

Přípravná utkání žen

Ženy využijí poslední prázdninový (a pro ně hlavně předsoutěžní) víkend k ostré prověrce na utkání nejvyšší soutěže. Ta začne příští víkend a kromě devíti českých týmů se můžete těšit na čtyři týmy slovenské a nově i polského účastníka Ruch Chorzow.

Ve čtvrtek 26. 8. zajíždí naše ženy do Prahy, kde se utkají s DHC Slavia Praha. Začátek utkání je v 17:30 h.

V sobotu 28. 8. se od 11:30 h opět v hale pražské Slavie utkají s nováčkem nejvyšší soutěže TJ Sokol Lázně Kynžvart. Původně měl být soupeřem našich děvčat polský tým Jelenia Gora, ale na poslední chvíli se omluvil kvůli velkému počtu zraněných.

Srpnové turnaje v hale Lokomotivy Plzeň

K herní konfrontaci se chystají na domácím turnaji mladší dorostenky, starší žačky i mladší žačky.

Mladší dorostenky a starší žákyně se střetnou s kvalitními českými týmy. Hrát se bude netradičně v hale Lokomotivy Plzeň v sobotu od 8:30 do 19:15, v neděli od 8:30 do 15:15. Turnaje se zúčastní: TJ Sokol Lázně Kynžvart, DHK Baník Most a Černí Andělé, HBC Strakonice a tři týmy DHC Plzeň (1x mladší dorostenky + 2x starší žačky).

V hale č. 3 také na Lokomotivě Plzeň změří své síly mladší žačky. Dva domácí týmy DHC Plzeň vyzvou týmy Strakonic a Milevska.

Vstup pro diváky je na oba turnaje povolen za standardních podmínek (negativní test, očkování nebo potvrzení o prodělání nemoci).

Sportmánie

DHC Plzeň patří mezi tradiční účastníky Sportmánie. V letošním roce je házená na Sportmánii celou dobu a postupně se prostřídají všechny plzeňské kluby.

Do stánku DHC Plzeň můžete zavítat v pátek 27. 8. mezi 14:00 a 20:00, v sobotu 28. 8. od 10:00 do 20:00 a v neděli 29. 8. od 10:00 do 16:00 h.

Těšit se můžete na překážkové dráhy, balanční prvky i různé druhy míčů.

Srdečně zveme zejména nové zájemkyně o tento krásný sport!

2021-08-26 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň