Starší dorostenky vezou z Otrokovic stříbro (turnaj 20.8.-22.8.2021)

detail Starší dorostenky vezou z Otrokovic stříbro (turnaj 20.8.-22.8.2021)
kliknutím na obrázek si zobrazíte
detail obrázku

O víkendu naše starší dorostenky odjely na přípravný turnaj do Otrokovic, kde sehrály celkem 7 zápasů. Tým posílily hráčky ze Strakonic, které se v našich barvách představí i v průběhu sezóny.

I po dlouhé a náročné cestě, nastoupila děvčata do prvního utkání s nasazením a porazila Olomouc 16:15.
Ve druhém zápase nás čekal silný tým HC Zlín. Po prvním poločase jsme vedly o 2 branky, avšak v druhém poločase nás zradila koncovka. Zlínské hráčky otočily utkání ve svůj prospěch a konečný výsledek byl 15:22.
V posledním zápase prvního dne jsme poměřily síly s týmem SHK Veselí nad Moravou. Do zápasu jsme nastoupili s chutí, a i přes předchozí prohru jsme zabojovali a vyhráli 20:14.
V sobotu ráno nás čekal známý soupeř - tým pražské Slavie. I přes obavy jsme od začátku zápasu jasně dominovaly, až do samotného konce a utkání skončilo 21:14 v náš prospěch.
V tomto utkání nás nejvíce podržela naše brankářka Adriana Šindelářová.
Další zápas jsme odehrály s domácím týmem Otrokovic. Přizpůsobily jsme se pomalejšímu tempu soupeřek a neproměňovaly jasné šance. Naštěstí díky bojovnosti a odhodlání opět uspět jsme toto utkání vybojovaly a vyhrály 12:10.
K poslednímu sobotnímu utkání jsme nastoupily proti družstvu TJ Sokol Písek. Hra byla vyrovnaná a utkání mělo po celou dobu svižné tempo. Na konci už nám ale soupeř nestačil a my zvítězily 20:16.
Posledním soupeřem pro nás byl v neděli dopoledne tým z Velkého Meziříčí. Celková únava z turnaje se na hřišti projevila a začátek utkání se nám nedařil podle představ, ale i tak jsme nakonec zvítězily velkým rozdílem 21:10.

V turnaji jsme nakonec s jednou prohrou skončily na 2. místě, které pro nás může být velkou odměnou a motivací do nadcházející sezóny.
Všechny hráčky zaslouží poděkování za přístup ke všem utkání v turnaji a pochvalu za bojovnost a reprezentaci klubu.

Šindelářová, Čejková, Dubská, Komárková, Krausová, Buřičová, Melicharová, Tomanová, Divišová, Kordíková, Plojharová, Hanzelínová a Vávrová.