Příprava žen pokračuje (DHC Plzeň - MKS Perla Lublin - 15. 8. 2021)


Příprava žen pokračuje (DHC Plzeň - MKS Perla Lublin - 15. 8. 2021)

V neděli 15.8.2021 odehrály ženy třetí přátelské utkání letošní přípravy. Na půdě DHK Baník Most se utkaly se silným polským týmem MKS Perla Lublin. I přes velmi nepříznivý výsledek 26:40 se za předvedený výkon nemusí stydět a mohou být spokojené.

Pozvánka na toto přátelské utkání přišla minulý týden naprosto nečekaně, ale i přes pracovní povinnosti většiny hráček se nakonec téměř celý tým sešel v Mostě na prvním přátelském utkání evropské kvality proti MKS Perla Lublin.

Ačkoliv příprava byla intenzivní a velmi náročná, největší rozdíl družstev činila silová připravenost. V té plzeňské hráčky velice zaostávaly a bylo to znát jak v obraně pivota, tak v soubojích jedna na jednu.
Ze zápasu si děvčata vezou ale více pozitiv než negativ. Výbornou práci předvedla jak v přesilové hře, tak v oslabení a velmi se jim dařila hra na postavenou obranu, kde předvedla nejednou pěknou akci.
„To by nás mělo motivovat do zbytku přípravy. Jsem rád, že jsme měli tuto příležitost!“ říká trenér Richard Řezáč.

V přípravě ženy čekají ještě tři zápasy s kvalitními soupeři. Tam už by se chtěli soustředit na to sehrát celý tým a doladit poslední nedokonalosti.
Doufejme, že se jim to povede a s prvním zápasem zůstanou body na domácí palubovce.

2021-08-17 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň