DHC Plzeň v akci i v létě


DHC Plzeň v akci i v létě

Léto nabízí řadu příležitostí pro netradiční akce. DHC Plzeň toho využívá naplno!

10. 7. 2021 jsme zavítali do Stýskal na promoakci propagující letní Sportmánii. Dopoledne mohli návštěvníci vidět mino jiné i ukázku sokolnictví. Po celý den pak byla připravena stanoviště se zajímavými soutěžemi. Den zpestřovali také hasiči s pěnou. DHC Plzeň mělo připraveny překážkové dráhy se střelbou na branku. Na programu dne byla také autogramiáda, při níž se podepisovaly reprezentantky Karin Řezáčová (účastnice ME žen) a Anna Šmrhová (účastnice juniorského mistrovství Evropy). Článek o akci si můžete přečíst také na stránkách Sportovní Plzeň.

31. 7. 2021 přijede do Plzně Léto s házenou. Akce se uskuteční od 13:00 do 17:00 ve Škodaparku v Doudlevcích. Pro děti budou připraveny soutěže o spoustu cen. V rámci akce proběhne utkání v miniházené, a také autogramiáda osobností plzeňské házené. Podrobnosti ještě přineseme.

Závěr prázdnin bude tradičně patřit Sportmánii. V Amfitéatru a parkem za OC Plzeň Plaza se postupně na házenkářském stanovišti představí všechny plzeňské kluby. DHC Plzeň uvidíte v akci v samém závěru - od 27. 8. do 29. 8.

Těšíme se na viděnou na některé z akcí!

2021-07-17 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň