DHC čekají poslední dva zápasy venku, dnes hrají hráčky v Šaľe


DHC čekají poslední dva zápasy venku, dnes hrají hráčky v Šaľe

Poslední dvě utkání čekají na DHC v základní části MOL ligy. Plzeňský celek dnes vyrazil do Šaľy, příští týden pak zakončí ligu v Michalovcích. Po těchto dvou utkáních začne rovnou příprava na play-out o udržení v nejvyšší soutěži, kde se DHC utká s Pískem, Zlínem a Hodonínem. Šaľa i Michalovce jsou tabulkově i bodově vysoko nad Plzní, spíše než o body tak chce trenér Řezáč hrát o nabrání co nejvíce zkušeností, herní praxe a sehrání hráček před důležitějšími souboji v již zmíněném play-out.

„Do Šaľy jedeme především sbírat zkušenosti. Máme nějaké nevyhnutelné abstence a v zápase tak dostanou prostor na hřišti hráčky, které mají menší herní vytížení,“ řekl před zápasem trenér Řezáč. Oproti poslednímu utkání se opět sestava promíchala, namísto Veroniky Dvořákové se v sestavě po pauze objevila znovu Annamaria Patrnčiaková. Na utkání, které začíná v 18:00, vyrazilo 13 hráček. „Chceme, aby se co nejvíce hráček rozehrálo před play-out a doufám, že k tomu tak holky také přistoupí.“

Po utkání v Šaľe čeká na hráčky volno, samozřejmě vyplněné tréninky a přípravou na poslední zápas společné československé soutěže. 10.4. vyrazí DHC do Michalovců. „Od úterý začneme přípravu. Do posledního utkání by se nám snad mohly uzdravit a vrátit všechny hráčky, aby byly k dispozici na play-out.“ Utkání s Šaľou začíná dnes v 18:00 a sledovat ho můžete zdarma na stránkách slovenské sázkové kanceláře Niké.

2021-04-01 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň