Samoobslužný trénink přivítala v poslední únorovou neděli Sytná


Samoobslužný trénink přivítala v poslední únorovou neděli Sytná

Slunečné počasí přivítalo všechny účastníky v neděli odpoledne na dalším samoobslužném tréninku. Startovní i cílová pozice se nacházela v okolí parku Zemník na samém kraji města kousek od Glóbusu, mezi Plzeňáky asi nejskloňovanějším objektem posledních dní spojeným s nařízeními o cestování mezi okresy. Zatímco do Glóbusu se smělo a i nadále díky výjimce může, naše hráčky měly namířeno na druhou stranu do lesíka pod vrcholem Sytná, kde na ně čekala další série úkolů a cviků.

Po protažení, o které se postarala běžecká abeceda, vyrazily dvojice na dosud nejdelší trasu. Dosyta si na ní tentokráte všichni aktéři zahráli s míčem. Střelba na provizorní bránu, trefování zvířátek na stromě, přihrávky v běhu i přes překážky či dokonce o strom… Kulatý nesmysl, který nám všem tolik chybí, hrál v neděli nemalou roli. Stejně jako běhání. Predátor v podobě běhu do velmi strmých kopců dal všem zúčastněným zabrat už v úvodu tréninku.

Novinkou byla paměťová hra. Hráčky si musely zapamatovat co nejvíce slov, které pak zkoušely z hlavy vyjmenovat. A slova to nebyla jen tak ledajaká, naopak, jednalo se o velmi dobře známé fráze převážně z házenkářského prostředí. Závěrečný úkol si pak hráčky vymýšlely samy v cíli.

Nad podobou dalších tréninků visí malý otazník. Zákaz cestování mezi okresy a především zákaz sportování mimo vlastní obec možnost účasti na tréninku dosti komplikuje. Nemluvě o dalších nařízeních, které možnosti sportování opět o něco zúžily. Jestli a případně jak budou tréninky probíhat se všichni rodiče i účastníci ale určitě včas dozví!

2021-03-02 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň