Druhý samoobslužný trénink v okolí Kameňáku probíhal v neděli.


Druhý samoobslužný trénink v okolí Kameňáku probíhal v neděli.

Již podruhé se samooblužný trénink uskutečnil v okolí Kamenného rybníka, tentokrát ale pod názvem Orlík. Právě k tomuto vrchu se trasa přibližovala, byť nevedla až k úplnému vrcholu. Oproti minulému týdnu se museli všichni aktéři poprat vedle překážek také s velkou zimou a větrem, který především odpoledne spolu s klouzavým povrchem ještě více ztěžoval cestu do cíle.

V neděli 7. 2. vyrazili všichni účastníci za chladného počasí na další z tradiční řady samooblužných tréninků. Novinkou tréninku byla dvojice úkolů "skoč mi na záda" a také populární hra na schovávanou. Došlo také na přehazování míčku přes pásku nataženou mezi volejbalovými kůli a samozřejmě také na běhání. Dlouhý a vleklý výběh na "svinský kopec", jak se úkol velmi pozitivně a kamarádsky jmenoval, byl nepochybně nejtěžším a nejproklínanějším úkolem tohoto tréninku. I proto měly nejmenší kategorie cílovou pásku o nějaký ten kousek blíže.

Pokud jste se našich samooblužných tréninků ještě nezúčastnili, popřípadě o nich dodnes nevěděli, určitě na nějaký vyražte. Každý víkend se pro naše hráčky a jejich doprovod v podobě příbuzných, kamarádů či spoluhráček připraví procházková cesta v přírodě, na které čeká vytvořené dvojice řada úkolů. Ty se zaměřují na všeobecné pohybové dovednosti a dle dostupných "zdrojů" si hráčky mohou na cestě také například zaházet, zahrát si jednoduché hry a především se příjemně zabavit.

2021-02-09 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň