Dosud rekordní účast na samoobslužném tréninku!


Dosud rekordní účast na samoobslužném tréninku!

Samoobslužné tréninky jsou nadále jednou z mála možností, jak si "společně" zatrénovat. Příjemná procházka v přírodě spojená s pohybem se těší velké oblibě, jak ukázal dosud poslední trénink v okolí rybníka Košinář, který proběhl 31. ledna. Malou novinkou totiž byla "autogramiáda". Na podpisové desce zůstala na konci tréninku více než stovka podpisů všech účastníků!

Za krásného slunečného počasí se, jako již tradičně, vydaly naše hráčky s doprovedem v podobě svého kamaráda, příbuzného, rodiče či spoluhráčky na překážkovou dráhu do přírody. Na tentokráté o něco delším okruhu, než bývalo zvykem, čekaly na všechny účastníky tréninku úkoly zaměřené na skákání, běhání či házení. Velkou roli hrála v neděli zvířátka, děti musely najít nebo trefit zvířátka na stromě, popřípadě si samy zahrát na pavouka a mezi stromy se udržet.

Došlo také na řadu akrobatických kousků, ať už se jednalo o stojku, balancování na jedné noze či prolézání oknem altánu. Vedle balónku, který byl odměnou za absolvovaný trénink, si některé hráčky odnesly také suvenýr v podobě zašpiněného oblečení. I to je riziko trénování venku, což ale určitě nikoho neodradí. Samooblužné tréninky jsou totiž na programu pravidelně každý víkend. Už nyní se těšíme tento týden na minimálně podobnou účast!

2021-02-03 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň