V neděli se nejen hrálo, ale i trénovalo


V neděli se nejen hrálo, ale i trénovalo

Zatímco v hale 31. ZŠ pomalu začínal zápas proti slovenskému mistrovi, Iuventě Michalovce, v okolí Seneckého rybníku končil další ze série samoobslužných tréninků. Situace v naší republice dovoluje trénování venku po dvojcích, čehož se snažíme maximálně využít a dostat v rámci tréninku naše hráčky ven a udržet je v pohybu.

V neděli 17.1. se uspořádal 2. "samoobslužný trénink" v tomto roce. Jako tradičně se mohly hráčky se svojí dvojící od půl jedenácté do tří zapojit do pohybových aktivit, které pro ně byly formou úkolů připraveny poblíž Seneckého rybníku. Úkoly udržují děti (i dospělé) v různorodém pohybu, ať už jde o běhání, skákání a přeskakování, posilování, či orientaci podle indícií nebo poslepu podle provázku a svého kolegy.

Zapojit se snažíme i házenkářské dovednosti, vedle házení tenisákem či šiškou na strom a na jiné překážky si v neděli mohly hráčky také zakoulovat. Podle počasí a situace se připravují samooblužné tréninky jednou týdně, trénování v našem klubu pokračuje také podle individuálních plánů a na on-line trénincích.

2021-01-19 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň