Tento týden se nehraje, příští týden má dojít na dva mezistátní duely!


Tento týden se nehraje, příští týden má dojít na dva mezistátní duely!

Nový rok rozhodně nedal zapomenout na ten loňský. Podle statistik počet pozitivně testovaných opět trhá v posledních dnech rekordy a rozvolnění opatření je v nedohlednu. Vládní nařízení spolu s neustále se měnícím zdravotním stavem v každém týmu tak nadále komplikují rozpis v ženské MOL lize, jediné soutěži, kterou mohou naše hráčky hrát. Zatímco všechny mládežnické celky stále čekají, až budou moci vůbec vyběhnout na hřiště, ženy čekají každý den na aktualizace soupeře a datumu, kdy mají odehrát zápas. Tento týden žádný zápas v plánu není, příští víkend naopak čekají během víkendu ženský tým hned dva souboje, oba proti slovenským celkům.

Tento týden mělo DHC vyrazit na Slovensko, soupeřem měly být Michalovce. Z utkání ale sešlo a předběžně byl zápas odložen na únor. Naopak, Michalovce mají příští týden dorazit do Plzně. A ne jen ony. Spolu s nimi má ze Slovenska zároveň přijet odehrát zápas také Prešov.

Zápas s Prešovem je na programu v sobotu 16. ledna od 17:00. ŠŠK Prešov se nachází na 10. místě, má odehráno 6 zápasů, tedy o jeden méně, než Plzeň. Rozdíl mezi oběma celky je 1 bod. Zatím jediné vítězství zaznamenal slovenský celek s Pískem na domácím hřišti.

Hned druhý den jsou dle aktuálního rozpisu "na řadě" Michalovce. Nejlepší tým našich sousedů a 4. tým MOL Ligy naopak pouze jedno ze sedmi utkání prohrál, v listopadu s Dunajskou Stredou. V Plzni by mělo na vzájemný duel dojít v neděli 17. ledna od 16:00. I týden následující má být ve znamení domácího střetnutí, dorazit má 23. ledna Sokol Písek.

Jaké bude realita, to je bohužel ve hvězdách.

2021-01-07 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň