Utkání s Porubou se odkládá, ženy mají letos dohráno


Utkání s Porubou se odkládá, ženy mají letos dohráno

Namísto původně plánovaného utkání v Hodoníně mělo dojít v sobotu k souboji s ostravskou Porubou. Domácí utkání v hale Lokomotivy mělo být odehráno 21.11 od 17:00 hodin. Ani k němu ale nakonec nedojde. Tým Poruby musel po testování do karantény a nebude tak moci utkání odehrát. Pro naše hráčky to znamená, že poslední utkání tohoto roku odehrály na palubovce Olomouce. Od této neděle začíná pro české reprezentantky soustředění před mistrovstvím Evropy žen.

"Na utkání s Porubou jsme se připravovali celý týden, včetně videorozboru. Každým tréninkem se pomalu vracíme k zažitým standardům, takže předpokládám, že i hra samotná bude v sobotu zase o něco lepší," popisoval své pocity ještě ve čtvrtek trenér žen Richard Řezáč. Příprava jeho svěřenkyň bohužel tížené ovoce v podobě prvních bodů nepřinese, utkání se odložilo. Jelikož o víkendu začíná reprezentační sraz, jednalo se tak zároveň o poslední možnost odehrát zápas v tomto kalendářním roce. Plzeňské DHC stihlo zasáhnout do 4 zápasů za celý podzim, zbytek střetnutí se bude muset dohánět na jaře.

Přeci jen si ale soutěžní zápas může zahrát alespoň jedna hráčka našeho klubu. Karin Řezáčová vyráží právě na reprezentační sraz před mistrovstvím Evropy. O to s jistotou bohužel přijde vinou zranění reprezentační jednička Lucie Satrapová. K Petře Kudláčkové tak bude muset vybrat reprezetační trenér Jan Bašný novou dvojici. A právě brankářka našeho týmu se zúčastnila posledního reprezentačního srazu, kde doplnila první dvě jmenované.

Držíme tedy palce, ať se reprezentační kemp vydaří! Zároveň moc děkujeme všem našim fanouškům, hráčkám a přátelům, že držíte s námi. Pevně věříme, že začátek roku 2021 s sebou přinese klidnější časy a že se bude moci bez větších probémů odehrát celý zbývající ročník ve všech věkových kategoriích!

2020-11-20 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň