Samoobslužný trénink probíhal o tomto víkendu v Třemošné


Samoobslužný trénink probíhal o tomto víkendu v Třemošné

Zatímco ženy bojovaly, bohužel neúspěšně, v Olomouci o interligové body, mladší házenkářky si opět mohly individuálně zatrénovat v přírodě na připravené dráze s úkoly. Tentokráte mohly hráčky všech mládežnických věkových kategorií zamířit do Třemošné, kde jim byla k dispozici stejně jako minulý týden okružní trasa s pokyny. Dvojice hráček, kamarádek, příbuzných či dokonce s rodičem tak postupně plnily zadané tréninkové pokyny, náplní bylo především házení a běhání.

Hráčky si mimo jiné mohly splnit "tréninkovou docházku", pokud své výkony zaznamenaly a zaslaly svým trenérům. Na příjemné přírodní procházce si tak aktéři procvičili dovednosti s tenisovým míčkem, zaběhali či zaskákali si do kopce, vyzkoušely různé gymnastické cviky a samosebou nechybělo házení jak s míčem, tak s šiškami. Po dlouhé době si také mohly naše holky hodit na opravdouvou bránu.

Vzhledem a aktuálním nařízením a k vyhlídkám do dalších týdnů až měsíců to na společné tréninky opravdu nevypadá, udržujte se tedy v co nejlepší kondici, samozřejmě je ale na prvním místě vždycky hlavně zdraví!

2020-11-15 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň