Ženy čekají na restart ligy, žačky trénovaly samy v přírodě


Ženy čekají na restart ligy, žačky trénovaly samy v přírodě

Podruhé vystavil Covid-19 a s ním spojené proti-pandemické opatření stopku všem sportovním soutěžím v České republice. Poslední utkání odehrály ženy 26. 9. na domácí palubovce proti pražské Slavii. Po pauze ale přichází šance vrátit se do zápasového rytmu. Vláda vydala vyjímky pro profesionální sportovní soutěže, vedle dalších sportů tak požádal i Český svaz házené o povolení zahájit zápasy v rámci mužské Exraligy a ženské MOL ligy. Na povolení se čeká, ženy každopádně mohou alespoň zahájit společné tréninky ve vnitřních prostorách. Do tréninku v přírodě se dnes pustily samostatně také naše žačky.

Na Kameňáku probíhal dnes od půl jedenácté do tří odpoledne "samoobslužný trénink". Hráčky po na sobě zcela nezávislých dvojicích plnily různé běžecké a dovednostní úkoly. Během příjemné procházky okolo rybníka si tak naše žačky mimo jiné po dlouhé době užily také míč. Své výkony pochopitelně zdokumetovaly a následně zaslaly trenérům.

Na společný trénink si ale hráčky ještě nějaký čas zřejmně počkají. Všem hráčkám, rodičům a jejich blízkým přejeme pevné zdraví a už se nemůžeme dočkat, až se opět potkáme na hřišti!

2020-11-07 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň