Plzeňská liga mladších žaček (DHC Plzeň 10.10.2020)


Plzeňská liga mladších žaček (DHC Plzeň 10.10.2020)

V sobotu si mladší žačky zahrály na dalším turnaji Plzeňské ligy. Za soupeře jim byly pouze týmy z plzeňské Slávie a Rokycan. Družstvo Chebu se pro nemoc nemohlo zúčastnit. Opět se hrála osobní obrana 10 minut, házely se shot-outy a nakonec následovala normální hra 20 minut.

DHC Plzeň A

Áčko mělo tentokrát až příliš lehké soupeře: DHC B, VŠ B a Rokycany. Se všemi týmy se jednalo o střelecké žně, kdy důležité bylo především to, že všechny hráčky se střelecky prosadily a podílely se tak na konečných výsledcích (s DHC B 35:4, s VŠ B 17:8 a s Rokycanami 35:6). Pro děvčata to byl bohužel na delší dobu poslední turnaj, i přesto si ho ale užily se vším všudy.

Hrály:

Bety Budková, Kačka Budková, Naty Dlesková, Aži Dostálová, Barča Hanzlíková, Róza Červená, Bety Poskočilová, Sára Svatoňová Aďa Sedláčková, Anet Špačková, Kačka Němečková, Štěpka Jungová

DHC Plzeň B

Béčko hned na úvod turnaje sehrálo jedno přátelské utkání s plzeňskou Slávii A. V druhém zápasu se holky postavily svým zkušenějším kolegyním z áčka a nakonec změřily síly s týmem Rokycan. První dva soupeři byli nad naše síly, ale musím říct, že i přesto, že byli soupeři herně vyzrálejší, tak se děvčata snažila. V posledním zápasu proti Rokycanům už nás ale čekal vyrovnaný soupeř. V osobní obraně jsme měli o něco lepší pohyb s míčem i bez míče, a tak se nám podařilo vyhrát 6:4. Ve hře se pak skóre přelévalo z jedné strany na druhou a holky doslova bojovaly o každý míč. Nakonec i výsledek ve hře vyzněl o jeden gól lépe pro nás a celkově jsme se tak mohli radovat z výhry 13:10.

Hrály:

Lůca Rittichová, Vendy Samcová, Míša Sedláčková, Natálie Hrdličková, Verča Kuncová, Kiki Kunešová, Alex Hřebejková, Kiki Cvačková, Anička Beráková, Verča Civišová a minižačky Míša Pluhařová, Julča Vodrážková a Nikča Egermajerová

2020-10-13 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň