Plzeňská liga mladších žaček (DHC Plzeň 10.10.2020)

V sobotu si mladší žačky zahrály na dalším turnaji Plzeňské ligy. Za soupeře jim byly pouze týmy z plzeňské Slávie a Rokycan. Družstvo Chebu se pro nemoc nemohlo zúčastnit. Opět se hrála osobní obrana 10 minut, házely se shot-outy a nakonec následovala normální hra 20 minut.

DHC Plzeň A

Áčko mělo tentokrát až příliš lehké soupeře: DHC B, VŠ B a Rokycany. Se všemi týmy se jednalo o střelecké žně, kdy důležité bylo především to, že všechny hráčky se střelecky prosadily a podílely se tak na konečných výsledcích (s DHC B 35:4, s VŠ B 17:8 a s Rokycanami 35:6). Pro děvčata to byl bohužel na delší dobu poslední turnaj, i přesto si ho ale užily se vším všudy.

Bety Budková, Kačka Budková, Naty Dlesková, Aži Dostálová, Barča Hanzlíková, Róza Červená, Bety Poskočilová, Sára Svatoňová Aďa Sedláčková, Anet Špačková, Kačka Němečková, Štěpka Jungová

DHC Plzeň B

Béčko hned na úvod turnaje sehrálo jedno přátelské utkání s plzeňskou Slávii A. V druhém zápasu se holky postavily svým zkušenějším kolegyním z áčka a nakonec změřily síly s týmem Rokycan. První dva soupeři byli nad naše síly, ale musím říct, že i přesto, že byli soupeři herně vyzrálejší, tak se děvčata snažila. V posledním zápasu proti Rokycanům už nás ale čekal vyrovnaný soupeř. V osobní obraně jsme měli o něco lepší pohyb s míčem i bez míče, a tak se nám podařilo vyhrát 6:4. Ve hře se pak skóre přelévalo z jedné strany na druhou a holky doslova bojovaly o každý míč. Nakonec i výsledek ve hře vyzněl o jeden gól lépe pro nás a celkově jsme se tak mohli radovat z výhry 13:10.

Lůca Rittichová, Vendy Samcová, Míša Sedláčková, Natálie Hrdličková, Verča Kuncová, Kiki Kunešová, Alex Hřebejková, Kiki Cvačková, Anička Beráková, Verča Civišová a minižačky Míša Pluhařová, Julča Vodrážková a Nikča Egermajerová