DHK Baník Most 40: 22 DHC Plzeň (27.9.2020)

Druhé utkání v řadě skončilo pro mladší dorostenky bez zisku bodu. Po domácí ztrátě bodů s Jindřichovým Hradcem nestačil tentokrát plzeňský tým na DHK Baník Most. Na jeho palubovce prohrál vysokým rozdílem, 40:22. Již po šesti minutách musel dohánět čtyřbrankový náskok soupeře, což se ještě podařilo. Do patnácté minuty snížili hosté na 10:8. Bohužel, další zdramatizování utkání už se po celou dobu nekonalo. Po poločase 23:14 si Most bez problémů došel pro své další dva body. Po 4 kolech má tak DHC Plzeň na kontě 4 body a ty další bude bojovat s pražskou Slavií. Nyní ale čeká celý tým reprezentační přestávka, která po posledních dvou zápasech přijde vhoh.

HODNOCENÍ TRENÉRA: Jana Bureš Galušková nemohla být pochopitelně po utkání nijak spokojená. "Nedokázaly jsme se držet našich taktických pokynů. Celkový výkon byl opravdu hodně špatný, o čemž vypovídá výsledek zápasu. Máme před sebou hodně práce, abychom se dokázali do dalších zápasů zlepšit."

Pozitvního hodnocení se dostalo alespoň brankářce Adrianě Šindelářové, která si k řadě úspěšných zákroků dokonce připsala i vstřelenou branku. "Podala opravdu dobrý výkon, díky ní nesvítilo na ukazateli skóre ještě vyšší číslo."

SESTAVA: Šindelářová, Chvátalová - Polanková 2, Toušová 5/1, Hofírková 1, Bernhardová, Randlíková 1, Krausová 2, Vaicová, Březinová 2/1, Heřmánková 2, Hřivnová, Konderová 3/1, Vopatová 1, Čásová 1