O víkendu konečně doma, Pernamentky v prodeji!


O víkendu konečně doma, Pernamentky v prodeji!

Od začátku startu nejvyšší česko-slovenské soutěže sice utekl už měsíc, teprve o tomto víkendu se ale konečně představíme na domácí palubovce! V sobotu přijede do Plzně pražská Slavia a my se těšíme jak na domácí prostředí, tak i na Vaši podporu! Vzhledem k aktuální situaci bude ale samozřejmě nutné dodržovat určitá omezení a pravidla. Spolu s tím zároveň zároveň spouštíme prodej našich pernamentek!

Bystrý čtenář si určitě všiml, že oproti klasickým permanentkám mají ty naše přehozená dvě písmena. Nejde ani tak o chybu jako o odkaz na "perné momenty", které nás tuto sezónu čekají! Naše ženy budou potřebovat v MOL lize Vaší podporu a koupí pernamentky jim dáte najevo, že při nich opravdu budete stát během všech těžkých zápasů, které mají před sebou.

Cena jedné Pernamentky je 500 Kč,- , držitelé mají tak:
A) jedno domácí utkání základní části MOL ligy a všechna pohárová a nadstavbová utkání zdarma
B) jistotu vstupu na každé domácí utkání (pokud to vládní nařízení dovolí)

Pernamentky objednávejte a kupujte u Markéty Volkové na tel. čísle 607 585 396 nebo na emailové adrese marketa.volkova@seznam.cz

 

Na zápasy si přímo na místě samozřejmě můžete koupit jednotlivé lístky za 50 Kč,-, UPOZORŇUJEME ale, že z důvodu nutného omezení kapacity v hale nemusí být při větším diváckém zájmu umožněn vstup později příchozím.

Na všechna utkání si diváci musí brát roušku či jiné zakrytí dýchacích cest.

Věříme, že i přes nepříznivé podmínky si cestu do haly najde co nejvíce z Vás a holky podpoříte na jejich cestě nejvyšší soutěží!

2020-09-22 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň