Ženský tým se připravuje na soustředění v Kynžvartu


Ženský tým se připravuje na soustředění v Kynžvartu

Do startu interligového ročníku 2020/21 zbývá něco málo přes měsíc, plzeňské DHC začne svoji pouť nejvyšší česko-slovenskou soutěží ve druhém kole první víkend v září. Do přípravy vstoupily hráčky minulé pondělí, kdy začaly tréninky v Plzni na Slavii. Na ně navázalo soustředění v Lázních Kynžvart, kam celý tým dorazil v neděli.

Ve sportovním areálu a v okolí lázeňského města stráví celá výprava přesně týden, trénovat zde hráčky budou až do neděle 26. července. Během týdne na ně čeká celkem 24 tréninkových jednotek, přesně na polovinu rozdělených mezi venkovní přípravu zaměřenou na fyzičku a kondinci a na přípravu v hale, kde se mohou děvčata těšit i na míč.

Trenér Richard Řezáč si pochvaluje nasazení svých svěřenkyň a po každém z dosavadních tréninků měl radost z přístupu i výkonů. Je si moc dobře vědom náročnosti programu, který si na tento týden připravil, ten je ale před startem MOL ligy nezbytný. K jeho splnění mu pomáhá výborně poskládaný realizační tým, vedle trenérů dohlíží na dvacetičlenný hráčský kádr také dvojice fyzioterapeutek, fitness trenérka a kondiční trenér.

Na sociálních sítích můžete výkony našich hráček sledovat prostřednictvím fotogalerií a příspěvků.

2020-07-21 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň