Mladší žačky DHC byly oceněny v rámci Sportovce Plzně 2019!


Mladší žačky DHC byly oceněny v rámci Sportovce Plzně 2019!

detail Mladší žačky DHC byly oceněny v rámci Sportovce Plzně 2019!
kliknutím na obrázek si zobrazíte
detail obrázku

V netradičním duchu, ostatně jako téměř veškeré události posledních měsíců, ale přeci jen se na plzeňské radnici uskutečnilo ve středu 24.6.2020 ocenění nejlepších sportovců Plzně za rok 2019. V kategorii nejlepších žákovských družstev bylo oceněno 5 týmů a mezi nimi také naše mladší žačky! Plaketu si byly převzít hráčky družstva mladších žaček, Laura Vopatová a Markéta Polanková.

Vrcholem sezóny 2019 bylo mistrovství České republiky mladších žaček, známé jako Házenkářský desetiboj. V konkurenci dalších 5 nejlepších týmů v republice dokázaly naše žačky vyhrát 3 z 5 dovednostních disciplín a po sehrání všech zápasů si nakonec vybojovaly stříbrné medaile! Za zmínku stojí vedle dalších medailových úspěchů určitě také postup do čtvrtfinále Prague Handball Cupu.

Ocenění Sportovce Plzně přebírají žákovská družstva DHC Plzeň každý rok pravidelně od roku 2014. V roce 2017 byly hráčky oceňeny v rámci úspěchu 31. ZŠ, kdy na mistrovství ČR základních škol získal tým tvořený naprostou většinou hráčkami DHC stříbrné medaile.

Děkujeme týmu i trenérům za super práci, stejně tak městu Plzeň za ocenění.

Kompletní výsledky najdete v článku zde:
https://www.sportovecplzne.cz/forejtek-je-sportovcem-plzne-2019-mezi-dorostenci-starsimu-zactvu-kraluje-eva-matejovicova/

2020-06-25 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň