Berušky na Slávistickém Mináčku (20. 6. 2020)


Berušky na Slávistickém Mináčku (20. 6. 2020)

Hráčky ročníků 2011, 2012 a 2013 se v sobotu 20.6. zúčastnily pražského turnaje MINÁČEK. Proti nám se postavily soupeři z HC Háje,TJ Astra Praha, DHC Slavia Praha a Slavia VŠ Plzeň. S každým z nich jsme odehráli dva zápasy.

Všechny zápasy se holkám dařilo plnit pokyny, které před zápasem dostaly. V obraně si dokázaly poradit i s o hlavu většími hráči, i když s ubíhajícím časem ubývala i koncentrace.

V útoku  se holky výborně hledaly, uvolňovaly a připravovaly si gólové šance. Ty se nám ale povětšinou bohužel nepovedlo proměnit.

Vyzdvihnout bych chtěla výkon, který holky předvedly proti Slavii Praha. Soupeře jsme dokázali donutit k velké spoustě chyb a nedovolili mu díky včasnému přerušování výrazně ohrožovat naši branku. V útoku jsme se zase my dokázali často prosadit a dali spoustu branek.

Proti plzeňské Slavii holky odehrály velmi těžký zápas. Všechny hráčky ze Slavie byly o hlavu větší a nám se nedařilo hodit si přesnou přihrávku. V obraně jsme stále výborně obsazovali protihráče, ale většinou jsme jim pak silově nestačili. I přes nezdary musím v tomto zápase pochválit bojovnost, která holky celou dobu provázela.

Z turnaje si odvážíme spoustu nových zkušeností a byl vidět posun po každém zápase.

Poděkovat bych chtěla i rodičům, kteří s námi jeli a podpořili nás.

Hrály:

Viky Mašková, Domča Bergerová, Anička Šuhajdová, Natálka Páníková, Eliška Roubová, Domča Schöberlová, Verča Civišová, Dája Kusá

Fotky zde.

2020-06-22 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň