UTKÁNÍ ODLOŽENA!!!


UTKÁNÍ ODLOŽENA!!!

Vážení fanoušci, dne 11.3.32020 vydal Český svaz házené nové nařízení vztahující se k aktuální situaci okolo šíření koronaviru. Dle tohoto nového rozhodnutí se ODKLÁDAJÍ všechna utkání organizovaná ČSH, která se měla hrát mezi 12. a 25. březnem 2020. Vyjímka se týká nejvyšších soutěží dospělých. Pro náš klub ale platí nařízení v plném rozsahu a ve výše zmíněném termínu tak mají od házené stopku všechny věkové kategorie a týmy!

Zpráva ČSH:

Český svaz házené, na základě vývoje šíření koronaviru, vydal dne 10. 3. 2020 nařízení. Toto nařízení bylo motivováno snahou neohrozit pokračování soutěží řízených ČSH a snížit tak riziko jejich případného nedohrání. Situace se mění velmi rychle, a tak v posledních hodinách musel Český svaz házené opětovně vyhodnotit situaci, přičemž musel vzít v potaz, kromě vývoje šíření viru, i rozhodnutí orgánů místních samospráv, a dále technické a personální komplikace všech účastníků soutěží.

Na základě výše uvedených okolností vydává Český svaz házené toto nové nařízení, které ruší nařízení z 10.3.2020:

„Všechna utkání hraná v soutěžích řízených ČSH v termínu od 12.3.2020 do 25.3.2020 se odkládají s tím, že o jejich sehrání bude rozhodnuto řídícími orgány soutěží později na základě vyhodnocení situace v šíření koronaviru. Toto nařízení se nevztahuje na utkání nejvyšších soutěží mužů (Strabag Rail Extraliga) a žen (MOL liga), závěrečná kola Českého poháru mužů a žen, kde Český svaz házené přijme samostatná rozhodnutí“.

Na základě výše uvedených okolností Český svaz házené vydává doporučení pro řídící orgány soutěží řízené krajskými svazy házené, aby přijaly obdobné opatření.

2020-03-11 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň