Turnaj minižaček Cheb - 8.3.2020


Turnaj minižaček Cheb - 8.3.2020

V neděli 8. 3. 2020 vyrazil tým Minižaček r. 2010, doplněné o dvě hráčky r. 2011, na turnaj 5+1 do Chebu. Hrací doba byla 5 minut osobní obrana a 15 minut klasická hra. Odehráli jsme celkem čtyři zápasy s týmy VŠ Slavia Plzeň, Lázně Kynžvart, HC Háje Praha a s domácím Hvězda Cheb.

Rozjezd všech hráček byl vcelku pomalý, byly jarní prázdniny, týden se netrénovalo a na hráčkách to bylo znát. Špatné přihrávky, míče nám padaly atd. Postupně se sice naše hra zlepšovala, ale jenom směrem dopředu, kde se hráčkám povedlo několik hezkých akcí, uvolnění jedna na jednu, proskok mezi obránci soupeře. Obzvlášť bych chtěl holky pochválit za několik pěkných a rychlých útoků po zisku míče v obraně nebo po vypíchnutí přihrávky, ze kterých se hráčkám podařilo vstřelit několik branek. S čím ale rozhodně nemůžu být spokojen, byla obrana. Tou procházely hráčky soupeře někdy až moc snadno. Obrana byla nedůrazná. Některé hráčky se jen dívají, jak soupeřka kolem nich protancuje až na 6 metrů, kde si v klidu vystřelí na naši branku. Teď máme dva týdny tréninku na zlepšení nejen této činnosti. A pak se pokusíme vše přenést do zápasů na pražském turnaji na Hájích, kde se už bude hrát na výsledky, a kam se všichni moc těšíme. Snad se nám povede udělat i nějaký pěkný výsledek. Tak nám od 20. 3. do 22. 3. držte palce!

Hrály: Eliška Čardová, Natálie Dlesková, Nikol Egermajerová, Simone Kampfová, Nicol Kuncová, Ema Mildorfová, Michaela Pluhařová, Kateřina Rybová, Sofie Viazanko, Julie Vodrážková.

2020-03-09 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň