1. liga žen - Tatran Bohunice 23 : 27 DHC Plzeň (7.3.2020)

Druhý jarní výjezd na rozdíl od toho prvního přinesl body! Družstvo žen si je připsalo po vítězství nad Tatranem Bohunice. Poslední celek tabulky na domácím hřišti nikdy nikomu nic nedal zadarmo a potvrdilo se to i tentokrát, o poločase šlo DHC do šaten pouze s jednogólovým vedením, 14 : 15. Ve druhém poločase náskok narostl a po závěrečném hvizdu hlásila výsledková tabule skóre 23 : 27. Krom počtu bodů v prvoligové tabulce narostl i celkový náskok na čele tabulky, 1. lize vládne DHC Plzeň již s náskokem pěti bodů. V příštím utkání na domácím hřišti vyzveme Lázně Kynžvart.

Hodnocení utkání trenérem týmu Richardem Řezáčem:
"Utkání se vyvíjelo dle našeho odhadu. V prvním poločase jsme se dostali do výraznějšího vedení, které ale rázem zmizelo kvůli našim chybám a zbrklosti. Působilo to na mě trochu, jako by holky chtěly utkání rozhodnout co nejdříve, aby ho pak mohly v klidu dohrát. Opak byl ale pravdou. Zápas se začal lámat až okolo 40. minuty, kdy jsme prolomili soupeřův odpor naší disciplinovanou a trpělivou hrou. Na závěr ještě přišly důležité zákroky brankářky a rozhodli jsme tak o zisku dvou bodů.
Jako prémii děvčatům jsme se rozhodli dát jim jeden den volna navíc S tréninkem začneme tedy hned v úterý a připravíme se na utkání s Lázněmi Kynžvart, vzhledem k situaci v tabulce pro nás velmi důležité střetnutí."

Sestava: Šlehoferová M., Řezáčová K. - Kepková P. 1, Šmrhová A. 4., Bušauerová T. 7, Formanová H., Drozdová L., Franzová D. 7, Galušková L. 6/1, Lásková P., Galušková D., Ferencová P. 1, Slabá K. 1