Lucie Drozdová v nominaci na Nejlepšího sportovce Plzně


Lucie Drozdová v nominaci na Nejlepšího sportovce Plzně

Zapojte se do hlasování a podpořte naši hráčku Lucku Drozdovou (nejspíš jí ale znáte pod přezdívkou Kopr) v anketě Sportovec města Plzně a Plzeňského kraje 2019.

Hlasovat můžete nejpozději do 15. 3.  zde (hlasování musíte ještě z e-mailu potvrdit).

Hned několik velkých sportovních úspěchů zažila Lucka Drozdová v roce 2019.

Na jaře v barvách Obchodní akademie Plzeň vybojovala bronzovou mediali na republikovém finále středních škol.

V létě se v dresu "s lvíčkem na prsou" nejprve zúčastnila Evropského olympijského festivalu mládeže v Baku (7. místo). Poté v týmu našich dorosteneckých reprezentantek bojovala na EHF Championship W17 (Mistrovství Evropy B). Hrálo se o hodně - účast na mistrovství světa 2020 pro tým dorostenek a zároveň účast na Mistrovství Evropy pro tým juniorek. Po fantasticky odehraném turnaji s dramatickým závěrem (ve kterém se blýskla naše brankářka Míša Malá) vybojoval tým zlato na tomto turnaji a hlavně účast na dalších akcích. Lucka Drozdová byla vyhlášena nejlepší obránkyní šampionátu!

Podzim byl ve znamení bojů převážně v klubovém dresu. Po odehrání podzimní části přezimoval její tým starších dorostenek na druhém místě prvoligové tabulky. Ještě o něco úspěšněji rozehrála Lucka s týmem žen 1. ligu (po podzimní části vedení se ztrátou jediného bodu za remízu s Jindřichovým Hradcem).

V samém závěru roku se Lucka zúčastnila kempu Respect your talent ve Vídni. Kemp byl určen pro All-star hráčky z EHF Championship.

Podpořte i vy Lucku v "poslední bitvě roku 2019", boji o titul nejúspěšnějšího Sportovce města Plzně. Připojte se k hlasování!

Kompletní přehled nominovaných, mezi nimiž nechybí v kolektivech např. tým fotbalistů Viktorie Plzeň nebo házenkářů Talentu M.A.T. Plzeň, si můžete prohlédnout zde,

2020-03-07 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň