1. liga mladších dorostenek - DHC Plzeň 38 : 30 Otrokovice (17.11.2019)

Ještě před zápasem žen se se stejným soupeřem, tedy Jiskrou Otrokovice, utkaly také mladší dorostenky. Poločasové vedení 19 : 17 vylepšily naše hráčky na konečné osmibrankové vítězství. Na nesmírně vyrovnaném vrcholu tabulky patří DHCéčku 4. místo, na první místo ale ztrácejí holky pouze 2 body. Po reprezentační přestávce čekají mladší dorost, stejně jako ostatní týmy, poslední dva ligové zápasy. Po utkání ve Zlíně sehrají na domácím hřišti velmi důležitý duel s Olomoucí.

Hodnocení utkání trenérkou týmu Evou Mancellari:
"Do zápasu jsme nastupovali s určitými obavami, stále nás trápí marodka, kvůli které jsme do utkání nastoupili jen s deseti hráčkami. Podle toho také vypadal úvod utkání. Nedařilo se nám v rychlém přechodu, takže většinu odpovědnosti na sebe vzala Helena Voráčková, která dala během první dvacetiminutovky 6 důležitých gólů. Bohužel se poté Helča zranila a do zápasu už nezasáhla, navíc byla odvezena do nemocnice. Během poločasové přestávky jsme si navzájem zdůrazňovali, že se nesmíme touto situací nechat nijak rozhodit. A to se holkám povedlo. Začaly mnohem více bojovat, ze získaných míčů padla řada důležitých branek z rychlého protiútoku.
Holkám nelze vytknout vůbec nic. Splnily vše, co jim bylo řečeno, sáhly si na dno svých sil. Díky výbornému a především kolektivnímu výkonu jsme soupeřkám nedovolili dotáhnout se, naopak my postupně navyšovali náskok.
Pochvalu si zaslouží všechny hráčky, které dnes do zápasu zasáhly. Kateřině Krausové se velmi dařilo v obraně, se 14 góly byla nejlepší střelkyní zápasu Valentýna Toušová, kterou také trápí zranění. Skvělou práci odvedly Beny, Majda, Lucka, Pipi, Marcela i Kamila Skácelové. O další skvělý výkon v bráně, jak už jsme u ní zvyklé, se postarala Malina Malá, která skoro polovinu svých gólů obdržela ze sedmimetrových hodů."

Sestava: Malá, Krausová 2, Voráčková 6, Pitulová 1, Benešová 2, Skácelová K. 3, Rendlíková, Toušová 14, Skácelová M. 6