1. liga starších dorostenek - DHC Plzeň 35 : 26 Ostrava Záhřeb (17.11.2019)


1. liga starších dorostenek - DHC Plzeň 35 : 26 Ostrava Záhřeb (17.11.2019)

Starší dorostenky nadále jistě drží 2. místo, pomohlo jim k tomu domácí vítězství nad Ostravou Záhřeb. Bezpečné šestibrankové vedení z prvního poločasu dokázaly naše hráčky ve druhém dějství ještě navýšit a celkově se tak radovat z již osmé ligové výhry. Jediným přemožitelem našich starších dorostenek tak nadále zůstává pražská Slavia, která celou ligu vede bez ztráty kytičky. Díky zaváhání Mostu mají holky před posledními duely podzimní části navíc čtyřbodový náskok na další soupeře.

Hodnocení utkání trenérem týmu Pavlem Toušem:
"Vstup do utkání se nám povedl, dobře jsme si počínali v obraně a v útočné fázi proměňovali vytvořené šance. Náskok z úvodním minut jsme pak udržovali po celý první poločas. Obraz hry se nezměnil ani v poločase druhém, díky dalšímu výbornému výkonu Míši Malé v bráně jsme z rychlého protiútoku navyšovali naše vedení až do závěrečných minut. Celý tým opět chválím za bojovnost, přístup a vůli po vítězství."

Sestava: Kepková 1, Bernhardová, Kantnerová 8, Voráčková 2, Drozdová 4, Pitulová 2, Tomanová 5, Lásková 6, Kovářová 6, Malá, Turková, Kliková, Toušová 3

2019-11-18 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň