1. liga žen - DHC Plzeň 28 : 22 Otrokovice (17.11.2019)


1. liga žen - DHC Plzeň 28 : 22 Otrokovice (17.11.2019)

Vítězná vlna našich žen pokračuje i po 9. kole. Na domácí palubovce si hráčky DHC poradily s týmem Otrokovic a zcela se osamostatnily na vrchu prvoligové tabulky. V ní mají na druhý celek, Sokol Vršovice, čtyřbodový náskok a navíc ještě jedno utkání k dobru. Ještě o jeden bod více mají naše ženy k dobru na třetí celek Havlíčkova Brodu, se kterým na jeho palubovce odehrají příští, předposlední utkání podzimní části. Právě první polovinu soutěže už ženy díky svému náskoku určitě vyhrají, otázka je, jakým rozdílem.

Hodnocení utkání trenérem týmu Richardem Řezáčem:
"V zápase se nám nepovedly začátky obou poločasů, naše nepřesná střelba dovolila soupeři, aby se nás houženatě držel. Na rozdíl od minulého zápasu dnes obrana předčila útok, i tak jsme si ale drželi slušný čtyř, někdy až šestibrankový náskok. Splnili jsme povinnost získat na domácí palubovce proti soupeři z dolních pater tabulky oba body, musíme se ale zaměřit na naší koncovku. Po reprezentační přestávce nás čekají utkání na hřištích Havlíčkova Brodu a Kunovic. Jestli chceme pomýšlet na podzimní neporazitelnost, což je určitě nepsaný cíl, musíme zlepšit proměňování šancí a stoprocentně se koncentrovat po celých 60 minut utkání."

Sestava: Kepková 2, Pešičková 1, Šmrhová 3, Kantnerová 1/1, Formanová 2, Skuhrová, Drozdová L. 4, Franzová 4, Galušková L. 6/1, Lásková, Galušková D., Šlehoferová, Drozdová P. 5, Ferencová, Slabá

2019-11-18 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň