1. liga starších dorostenek - Kobylisy 23 : 30 DHC Plzeň (10.11.2019)

Starší dorostenky napravily bodový neúspěch z domácího utkání se Slávií a zvítezily na půdě Kobylis. Rozpačitý vstup do zápasu znamenal hubené poločasové vedení 13:15, které ale naše hráčky během druhé části zápasu navýšily a zápas dovedly do klidného a jistého vítězství. Na konto si tak připsaly další vítězství, celkově již sedmé v této sezóně a s 14 body nadále opanují druhou příčku v prvoligové tabulce.

Hodnocení utkání trenérem týmu Pavlem Toušem:
"V Kobylisích jsme chtěli napravit bodový neúspěch z minulého kola. Do zápasu jsme ale vstoupili velmi rozpačitě, v obranné fázi chyběl důraz a soupeř tak střílel velmi laciné branky. Ani v útoku se nám nedařilo podle představ. Když k tomu ještě přičteme velké množství individuálních chyb, tak můžeme být rádi, že jsme v poločase vedli o 2 góly. Naštěstí se nám po změně stran podařilo zlepšit hru, základem bylo zlepšení obrany, ze které jsme mohli konečně využívat naší silné zbraně, tedy rychlých útoků. Díky němu jsme soupeři odskočili, což bylo klíčové. Vedení a celkové vítězství už jsme bez problémů udrželi.
V utkáních, ne jen v tomhle, děláme stále dost zbytečných technických chyb, čímž klesá i divácký požitek z naší hry. Odstranění těchto chyb bude téma na dalších tréninky. V samotném utkání jsme prostřídali celou lavičku, za to jsem rád. Bojovnost, snaha a nasazení se nedá upřít žádné z hráček, již tradičně také chválím spolu s celým týmem naši jistotu v bráně, Míšu Malou. Věřím, že vítězství, ale především zlepšenou a oku lahodící hru předvedeme hned v dalším domácím zápase."