1. liga mladších dorostenek - Kobylisy 26 : 37 DHC Plzeň (10.11.2019)

Po domácí prohře s pražskou Slavií vyrazily mladší dorostenky na zápas do Kobylis. Proti poslednímu týmu prvoligové tabulky nastoupily naše hráčky jako jednoznačný favorit, což také potvrdily. Po nevýrazném poločasovém vedení o 2 góly jednoznačně ovládly holky poločas druhý, z čehož nakonec vzešlo vítězství 26:37. Po 8 zápasech mají mladší dorostenky na kontě 12 bodů a patří jim 4. příčka.

Hodnocení utkání trenérkou týmu Evou Mancellari:
"Chtěli jsme v zápase hlavně zlepšit výkon a celkově tak napravit pocity z minulého utkání, které se nám opravdu nevydařilo. To se holkám celkem podařilo. Od začátku zápasu jsme byli ve vedení, byť holky stále kupily řadu technických chyb, což se projevilo především na výsledku prvního poločasu. Výborně zahrála Magdalena Komárková, které se dařilo jak v obraně, tak i v útoku. Skvěle hrála proti Kobylisím také Klára Kepková. Během zápasu jsme se mohli spolehnout na první i druhou vlnu, stejně tak na naši obranu, ve které jsme si až na pár maličkostí vedli dobře. Naši práci z tréninku jsme si mohli vyzkoušet v praxi, je vidět zase malý posun vpřed, stále ale máme na čem pracovat."