Turnaj v Milevsku mini 6+1 (9.11.2019)


Turnaj v Milevsku mini 6+1 (9.11.2019)

Na sobotní turnaj do Milevska vyrazily minižačky 2009. Turnaj byl jednodenní a čekalo nás celkem 7 soupeřů. Slávie Plzeň, DHC Slavia Praha, HC Háje Praha, Astra Praha, Strakonice a Milevsko A, B.

Opět proti nám hráli soupeři s menšími zkušenostmi a s mladšími hráčkami (Astra Praha 12:2, Milevsko B 16:1). Zde dostaly více prostoru hráčky, které jindy na hřišti tolik prostoru nedostávají.

Pak jsme odehrály zápasy s dobrými soupeři (Háje Praha 7:5, Slavia Praha 3:4, Strakonice 9:5). Tito soupeři nás dost potrápily. Proto výsledky těchto zápasů nebyly vůbec jednoznačné. A dokonce jsme prohrály i s pražskou Slávií. Vůbec jsme se na tento zápas nekoncentrovaly a dělaly spoustu chyb.

Oproti tomu s Milevskem A  (7:6) a s plzeňskou Slávií (4:2) jsme odehrály nejlepší utkání dne. Oba souboje byly velmi vyrovnané až do posledních vteřin. Házená to však byla pohledná, i když výkony děvčat tentokrát tak přesvědčivé nebyly. Tak trochu jsme se bály vzít to v útoku každá sama na sebe a v obraně jsme nebyly až tak důsledné. V těchto zápasech vynikaly Viky Vávrová a Míša Sedláčková svojí bojovností v obraně a snahou v útoku. V brance se velmi dařilo Denče Hodlové.

Turnaj ukázal nedostatky, které budeme i nadále odstraňovat. Určitě přinesl i pěknou házenou. Stále zkoušíme rychlý přechod i některé kombinace a i ty už nám začínají vycházet.

Poděkování zaslouží i naši fanoušci za dopravu ale stejně jako loni u hráček 2008, nám chybí i od nich fandění. Tak snad i oni se na dalším turnaji polepší.

Hrály:

Beránková E., Cvačková, Červená 13, Hodlová 1, Honalová, Hřebejková, Poskočilová 9, Rittichová 6, Růžičková 3, Sedláčková 6, Samcová 11, Trejbalová, Vávrová 9

2019-11-09 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň