1. liga žen - DHC Plzeň 33 : 22 SK UP Olomouc

Sedmým kolem pokračovala o víkendu 1. liga žen. Náše ženy ho odehrály na domácí palubovce, soupeřem bylo před zápasem páté družstvo SK UP Olomouc. Nic jiného než dva body nepřicházelo před utkáním v úvahu, podle toho také ženy přistoupily především k prvnímu poločasu. Ten ovládly 22:9 a druhý poločas se tak jen v poklidu dohrával. Po velmi dobrém výkonu si tak ženy připsaly další dva body do prvoligové tabulky a utíkají svým soupeřům. Na prvním místě mají náskok 2 bodů a navíc ještě jedno utkání k dobru.

Hodnocení utkání trenérem týmu Richardem Řezáčem:
"Utkání jsem ovládli během první patnáctiminutovky, kdy nám výborně fungovala obrana a mohli jsme se znovu opřít o rychlý protiútok. Jak z první, tak i z druhé vlny jsme dávali jednoduché góly. Druhý poločas jsme polevili v koncentraci, nebyli jsme tolik důrazní v zakončení a pramenily z toho chyby, které se pak přenesly i do obrany a laciné branky jsme naopak inkasovali my. I přes to jsme měli celé utkání pevně v našich rukách a dovedli ho do vítězného konce, za což jsme rádi. Prostor dostaly všechny hráčky a každá z nich zanechala na vítězství svoji stopu, všechny využily svého času na hřišti nejlépe, jak mohly. Snad jedinou zneklidňující dovedností byly sedmimetrové hody, kterých jsme v utkání zahodili hned několik. Tam máme výrazné rezervy."