1. liga starších dorostenek - DHC Plzeň 26 : 28 Baník Most

Na své mladší kolegyně skvěle navázaly naše starší dorostenky. Proti Baníku Most se ale narozdíl od prvního zápasu dostaly do rychlého vedení hosté, tedy hráčky DHC. Po poločasovém vedení o dva góly pokračovalo utkání dramatickým bojem ve druhé půlce, ze kterého nakonec vzešly vítězně naše hráčky. Po výhře o 2 góly tak zůstávají starší dorostenky jedním ze dvou týmů, které drží stoprocetní bilanci! Tím druhým je pražská Slavia, se kterou se jak mladší, tak i starší dorostenky utkají v neděli na domácím hřišti!

Hodnocení utkání trenérkou týmu Evou Mancellari:
"Stejně jako v případě mladších dorostenek jsme věděli, že o body se budeme muset opravdu tvrdě porvat. Z Mostu se body často nevozí. Do zápasu ale nastoupily holky naprosto zodpovědně. Díky gólům Sáry Kantnerové jsme se dostaly rychle do vedení, na konci osmé minuty jsme vedly už 2:6. Pak přišlo několik technických chyb. Celý zbytek zápasu Most pomalu, ale jistě snižoval náš náskok. Až nakonec vyrovanal. V tu chvíli zbývaly do závěrečného hvizdu dvě minuty. Právě posledních několik desítek vteřin ale holky zvládly na jedničku. Dva krásné góly vstřelila v závěru Sára Kantnerová, o které jsme nakonec zvítězily. Opět musím pochválit všechny hráčky, ještě jednou děkuji i za holky Míše Malé v bráně, ta je pro nás naprostou jistotou a proti Mostu to opět ukázala. Co jsme si řekli před zápasem, to holky téměř přesně dodržely. Jeden těžký zápas tak máme za sebou, možná ještě těžší nás ale čeká v neděli proti Slavii."