Třetí podzimní minikempy (26. 10. 2019 DHC Plzeň)


Třetí podzimní minikempy (26. 10. 2019 DHC Plzeň)

Již potřetí se sešly hráčky z Plzeňského a Karlovarského kraje, aby si společně zatrénovaly na minikempu pořádáném DHC Plzeň.

Mladší žačky

Dopoledne se sešly mladší žákyně. Celkem jich přijelo 28 (6 z Chebu, 8 z Rokycan a 14 z DHC Plzeň). Po společném rozcvičení si hráčky zahrály průpravné hry (jedna byla zaměřena na rychlost, druhá na přihrávky a třetí na obranu). Pak už se hráčky rozdělily do skupin a zatrénovaly si na stanovištích. S Davidem Šmrhou se v tělocvičně věnovaly obraně. S Jarkou Šmrhovou náběhům a správnému postavení při přihrávce. S Naty Rittichovou se zaměřily na uvolnění. S Evou Volákovou a Jirkou Studeckým trénovaly techniku střelby a hned dostávaly zpětnou vazbu, protože jejich výkony byly natáčeny na tablet. Závěrečná hra proběhla tradičně formou osobní obrany, shot-outů a klasické hry s aktivní obranou. Ve stejnou dobu hrály hráčky v tělocvičně různé průpravné hry.

Hvězdami minikempu byly: Gábina a Tereza z Rokycan, Barča a Kačka z Chebu a Danča z Plzně.

Starší žačky

Celkem 18 starších žaček se rozhodlo začít podzimní prázdniny tím nejlepším - pohybem. 4 hráčky přijely z Tachova a 14 jich bylo z DHC Plzeň.

Po rozcvičení zaměřeném na manipulaci s míčem a zpracování jednoruč se hráčky rozdělily na dvě skupiny. Nejprve procvičovaly práci nohou a rozhodovací schopnosti, ve druhé skupině pak techniku driblinku. Ve druhém kole se hráčky zaměřily na techniku uvolnění. Pak si zastřílely z postů - zde holky zaslouží velkou pochvalu - všechny pracovaly se značným zápalem a chutí se něco přiučit. Křídlům se věnoval David Šmrha s Jarkou Šmrhovou, spojkám se věnovala Eva Voláková, pivotům Naty Rittichová a na brankářku se zaměřil JIří Studecký.

Pak byla pro hráčky připravena soutěž ve střelbě na radar.

Poslední hodinka byla věnována tréninkové hře se zaměřením na obranu 1 : 2 : 3.

Hvězdami kempu byly: Míša z Tachova, Andy, Viky, Nela a Bára z DHC Plzeň.

Díky všem trenérům, kteří se zapojili!!!

2019-10-26 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň