1. liga mladších dorostenek - DHC Plzeň 35 : 14 Poruba

Stejně jako starší dorostenky, byly i ty mladší pro svého soupeře z Poruby příliš velké sousto. Už v poločase si holky vybojovaly dominantní vedení 16 : 4 a celkový gólový účet se zastavil až při skóre  35 : 14. Další dva body v tabulce tak holky dostaly na 3. místo, na vedoucí Most ztrátí dva body. Právě s Mostem odehrají mladší dorostenky v neděli 6. kolo 1. ligy.

Hodnocení utkání trenérkou týmu Evou Mancellari:
"Holky nastoupily do zápasu naprosto zodpovědně, o čemž vypovídá vedení 8 : 0, které si holky vystřílely už v desáté minutě zápasu. Za výborně fungující obranou stála v brance Míša Malá, která za první poločas pustila za svá záda pouze 4 střely a poločas ukončila se 71% úspěšnosti zákroků! Patří jí opravdu velký dík, její výkon byl až neuvěřitelný. Z takto fungující obrany jsme pak jednoduše zakládali rychlé protiútoky, ze kterých jsme byli v tomto zápase stoprocentní. V zápase se odrazila veškerá práce na tréninku, což je velké plus. Jedinou chybičkou ne jen tohoto utkání je fakt, že stále nedokážeme využít všech vyložených šancí, které si vytvoříme. Krom tohoto detailu si ale pochvalu zaslouží za svůj výkon všechny hráčky. V průběhu týdne se budeme soustředit na utkání s Mostem, ve kterém bude nesmírně důležité navázat na vše, co se v utkání s Porubou dařilo."