Pohár minižáci 5+1 sk. A - 13.10.2019 na Talentu Plzeň


Pohár minižáci 5+1 sk. A - 13.10.2019 na Talentu Plzeň

V neděli 13.10. uspořádal Talent v hale na18.ZŠ  další kolo poháru minižáků 5 + 1 pro skupina A.

Turnaje se účastnilo pět družtev, hrálo se systéme 7,5 min. osobní obrana, shotouty a 20 min. hra.

Naše děvčata rok narození 2009 turnaj odehrála ve složení: Beránková, Cvačková, Červená, Hodlová, Kaucká, Poskočilová, Růžičková, Vávrová, Sedláčková a také dvě úplně nové hráčky Beráková a Honalová.

Postupně jsme se utkaly z kluky z Talentu - v brance se nebála prudkých střel kluků a dobře zachytala Denisa Hodlová. Dále s družstvem Šťáhlav - v tomto zápase děvčata soupeře převálcovala, chytala Lucka Kaucká. Následující utkání se Slávií Plzeň VŠ hoši bylo vyrovnané, statečně chytala Bety Poskočilová (než dostala pecku míčem do nosu) a nakonec  holky odehrály asi nejhezčí a velmi bojovný zápas s děvčaty Slávie VŠ, který ale soupeř zaslouženě vyhrál.

Na tomto turnaji v brance vynikala Denisa Hodlová a ve hře pak velmi pohyblivá (dopředu i dozadu) Rozárka Červená. V útoku měla několik hezkých proskoků Bety Poskočilová. Ostatní děvčata předvedla svůj standardní výkon, pořád nám nejvíce chybí snaha jít na branku a dát gól, obrana nám víceméně fungovala.

Dobrou úroveň mělo i provedení shotoutů - hezké přihrávky házely Róza, Betty, Denisa a Míša.
Na turnaji dostaly příležitost si zahrát i naše dvě nové hráčky (Ellenka a Anička), které se z házenou teprve seznamují. Více prostoru dostávaly při osobce, ale i v každém zápase se statečně snažily odehrát pár minut na křídle.

Děvčata se už těší na další turnaj do Prahy, již tuto sobotu 19.10.2019, na Slávistický Podzimáček.

2019-10-16 00:00:00
Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň